shop.emos.cz

EMOS je jednou z největších firem v České republice v oboru elektro. Zboží tohoto obchodu je k dostání v e-shopu a v mnoha supermarketech a prodejnách po celé České republice. Obchod EMOS nabízí široký sortiment produktů. Jedním z nich jsou LED žárovky.

Kdy je potřeba vyměnit světelný zdroj?

Ve většině domácností jsou zdrojem světla žárovky. Žárovky jsou potřeba jednou za čas vyměnit. Impulsem pro výměnu může být například snížení výkonu žárovky. Až budete potřebovat světelný zdroj vyměnit, obchod EMOS je pro vás k dispozici. Vybrat si můžete třeba ze sortimentu LED žárovek.

Různé druhy a technologie

Obchod EMOS má v nabídce různé druhy žárovek. Nabízené žárovky mají různé technologie, wattáže a barvy světla. Do sortimentu patří halogenové, klasické, úsporné, otřesuvzdorné a LED žárovky.

Výhody LED žárovek

Velkou výhodou LED žárovek je velmi nízká spotřeba energie. Co se týká úspory energie, tak jsou na tom LED žárovky téměř stejně jako úsporné žárovky. Úsporné žárovky mají nižší příkon a kratší životnost. LED žárovky jsou sice o něco dražší, ale životnost mají velmi dlouhou. Proto se o nich často mluví jako o žárovkách, které se vyplatí. LED žárovky jsou velice praktické. Mají okamžitý náběh bez zpoždění. Navíc jsou ekologické. Sortiment LED žárovek má obchod EMOS dost široký. Určitě si vyberete LED žárovku, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Obchod EMOS

Obchod EMOS je moderní e-shop. Za objednané kvalitní světelné zdroje lze platit kartou, převodem, osobně a dobírkou. Zboží je rozváženo přepravní službou PPL. Objednávka vám bude doručena do 2 pracovních dní. Samozřejmě lze využít také osobní odběr v logistickém centru EMOS.

Zaručená kvalita produktů

EMOS je ryze česká společnost. Působí na trhu více než 20 let. Zboží firmy je léta prověřené. Sortiment společnosti EMOS je distribuován do významných supermarketů a obchodních řetězců. Produkty od EMOS prodává například Makro, Globus, OBI a Datart. EMOS svoje produkty podstupuje na testování kvality. Díky tomu má každý zákazník jistotu kvalitního zboží.

Příspěvek byl publikován v rubrice Průmysl a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.