JHMobil.cz

Pořídili jste si nový mobilní telefon a bojíte se, že vám kvůli neopatrnému zacházení příliš dlouho nevydrží? Jednoduchá rada zní – investujte pár korun navíc a pořiďte si „must have“ příslušenství v podobě kvalitního obalu. Vydali jsme se ke známému prodejci JHMobil, který nabízí široké spektrum krytů, obalů a dalšího příslušenství. Neriskujte, že se vašemu smartphonu něco stane a oblečte ho do brnění, které ho spolehlivě ochrání i před pádem z větší výšky!

Obaly, kryty i ochranné folie a sklíčka

JHMobil.cz je specializovaný internetový obchod, což v praxi znamená, že ve virtuálních regálech narazíte na obrovské množství různých typů obalů a krytů na mobilní telefony. V nabídce najdete klasické obaly na mobily pro ochranu zadní strany zařízení i populární smart booky, které váš chytrý telefon promění na elegantní diář.

Na své si samozřejmě přijdou i příznivci nápaditějších obalů v pestrobarevném provedení. Za zmínku stojí také praktická bicepsová pouzdra pro sportovní nadšence. Chcete-li poslouchat svou oblíbenou muziku i při běhání nebo jiných aktivitách, máte šanci.

Obaly na mobily nijak nesnižují uživatelský komfort a naopak mohou umocnit celkový dojem z telefonu. Přesto byste neměli zapomínat ani na ochrannou folii na displej. Právě ta totiž zabrání prasknutí krycího skla, které patří k nejčastějším závadám vůbec. U JHMobil seženete ochranné folie i tvrzená (temperovaná) skla pro mobilní zařízení značek Apple, HTC, LG, SonyEricsson, Huawei, Samsung, HTC, Nokia a další.

Ucelený sortiment na jednom místě

Obaly, foliemi a krycími sklíčky nabídka prodejce nekončí. U JHMobil najdete také originální náhradní díly, baterie, datové kabely, handsfree sady, reproduktory, nabíječky, držáky, paměťové karty, stylusy, sim karty a další související sortiment.

Levněji už to nejde…

A proč nakupovat právě u tohoto prodejce? Protože je na trhu téměř 10 let, má více než 7 000 produktů skladem a bez problémů vám vymění zboží do 30ti dnů od nákupu. Navíc se můžete spolehnout na nejnižší ceny na českém trhu. To už je pádný argument, proč nakupovat příslušenství a náhradní díly na JHMobil.cz.