Techseal.cz

Dnes si představíme Techseal výrobce průmyslových těsnění. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro svou průmyslovou činnost, s jehož jménem se pojí dlouholeté zkušenosti, profesionalita, poctivost a důraz na prozákaznický přístup, je společnost Techseal trefou do černého. Její eshop by neměli minout bez povšimnutí firmy z mnoha průmyslových odvětví – od energetiky, plynárenství či strojírenství přes chemický průmysl až po potravinářství nebo papírenství.

V sortimentu eshopu firmy Techseal zákazníci naleznou (nejen) automobilové řemeny, a to klínové různých typů (jednoduché, ozubené, šestihranné apod.) i ploché. Z početné nabídky mnoha druhů ložisek a jejich příslušenství zmiňme ložiska kuličková, válečková, soudečková i kloubová, různé typy kladek a ložiskových těles.

Pokud sháníte gufera, tedy gumová těsnění pro hřídele a ložiska, čeká vás obdobně široký výběr z téměř dvou tisíc položek. K dispozici jsou gufera jednobřitá i dvoubřitá.

Samostatné oddělené eshopu Techseal zaplnily lepidla, maziva a tmely. Velkému zájmu zákazníků se samozřejmě těší vysoce kvalitní průmyslová lepidla Loctite (vteřinová, polyuretanová, UV lepidla atd.), v eshopu ovšem najdete i další produkty značky Loctite určené například k úpravě autoskel a plastů, odstranění rzi či vyčištění a odmaštění technických povrchů.

Sortiment těsnění doplňují těsnicí kroužky (O, V, X-kroužky), stěrací kroužky či vodicí pásky.

Při nákupu na eshopu Techseal máte skladové zboží na adrese své firmy během obvyklých tří dnů, případně – pokud jste z Prahy – si jej můžete vyzvednout i osobně na prodejně v Praze – Štěrboholy. A pokud byste měli k nákupu jakékoli otázky, kontaktujte asistenty firmy Techseal telefonicky, nebo e-mailem – jsou připraveni vám kdykoli pomoci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Průmysl a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.