Moderní zařízení s unikátními vlastnostmi

S rozvojem vědy a techniky dochází k neustálému pokroku ve všech pracovních sférách. To, co se kdysi jevilo jako nemožné, dnes funguje naprosto samozřejmě. Stroje pracují i přemýšlejí za nás, čímž šetří naši fyzickou i mentální sílu. Za posledních pár let došlo k obrovskému pokroku také v oblasti tiskáren, řezacích plotrů a stejně tak termotransferů. Možná se s těmito termíny setkáváte prvně, reklamní agentury či velké firmy se ale bez jejich pomoci obejdou jen stěží.

Sublimační tiskárna s bezchybnou kvalitou dokumentů

Laserová a inkoustová tiskárna je nám všem velmi dobře známá. U nás si s nimi v domácnostech a kancelářích většinou vystačíme. Větší podniky však často potřebují vyspělejší zařízení, na jejichž kvalitní výkon se mohou plně spolehnout. Z tohoto důvodu dnes již řada podniků vlastní termosublimační tiskárny schopné vizuálně bezchybného efektu. Inteligentní vynález existuje v několika podobách lišících se formátem výsledných dokumentů. Uvnitř jednotlivých modelů se nachází sublimační inkoust ve čtyřech barvách, který je hlavní předností těchto důmyslných strojů. U našich slovenských sousedů je sublimačná tlač běžným vybavením i menších firem. Kvalita inkoustu a prvotřídní vlastnosti tiskárny se totiž podílí na dokonalém vzhledu černobílých i barevných fotografií. Po vytištění inkoust velmi rychle schne, naopak uvnitř zařízení nedochází k jeho vysychání ani po delší době nečinnosti. Sublimační tisk je charakteristický autentickým zachycením barev, jež nepodléhají změnám ani působením světla. Také rychlost tisku hraje novodobé tiskárně do karet.

Co dokáže termolis

Sublimační princip se neuplatňuje pouze u tiskáren, ale též u termotransferových lisů umožňujících potisk předmětů plochého rázu. Vybraný vzor tak velmi jednoduše otisknete na oděv, tašku nebo počítačovou podložku. Termolis pracuje v rozsahu několika teplotních stupňů, díky čemuž lze zajistit potisk sublimací z vytištěné předlohy. Obsluha přístroje je snadná a v případě výskytu jakýchkoli potíží můžete využít záručního či pozáručního servisu.