Zvolte spolehlivého dodavatele hardwarových IT řešení pro vaši firmu

V oblasti IT a dodávek hardwaru působí velké množství firem, ale jako všude jinde, také zde můžete chvíli hledat, až narazíte na skutečné profesionály. Dobrým vodítkem může být dlouhá historie a spokojený zástup zákazníků. Důvěryhodně působí také nadstandartní rozsah služeb, individuální přístup a snaha vyhovět. V dnešní době můžete řešit dodávky specializovaného firemního hardwaru pohodlně online. Jeden s osvědčených e-shopů u nás působí v této oblasti již více než 10 let. 

Servery pro vaši firmu

Specializované internetové obchody mají tu výhodu, že mají bohaté zkušenosti s úzkým okruhem sortimentu, na který se zaměřují. Díky tomu mohou ve svém oboru nabídnout profesionální služby a poradenství. Czech Server se zaměřuje na prodej serverů, pracovních stanic či komponent a na trhu působí již od roku 2007. Může tak být partnerem pro libovolnou firmu, která má zájem obnovit svou výpočetní techniku, která je nezbytná pro chod firmy a firemních systémů. E-shop nabízí zejména: 

  • Nové zboží z české distribuce s plnou zárukou výrobce
  • Odborně repasovaný hardware

prodej serverů

Pokud zde nakoupíte, máte tedy jistotu, že k dodání zboží bylo využito oficiálních distribučních kanálů. Lze také nakoupit s ohledem na vaši peněženku, kdy se může vyplatit nákup repasovaných serverů, a tak levněji pořídit třeba servery HP. Repasovaný hardware pochází z datových center, takže byl provozován v optimálních podmínkách. Při procesu renovace navíc jsou veškeré komponenty zkontrolovány a otestovány. Získáváte tak kvalitu velmi podobnou novému zboží.

Doprava a služby

Pokud objednáte zboží nad 10 000 Kč bez DPH, neplatíte dopravu. Jinak lze realizovat dodání také na Slovensko. Vyzvednout si lze zboží rovněž osobně ve skladu na Praze 6. Firma vám může nabídnout také instalaci přímo ve vaší serverovně, a to včetně operačního systému a aplikací. Lze získat také rozšířenou záruku Next Business Day nebo se individuálně domluvit na dalších zákaznických službách.