Chytře řešená kancelář

Domácí pracovna musí splňovat požadavky náročného majitele. Kancelář je totiž prostorem, kde se musí nejen pohodlně sedat, ale také výborně pracovat a téměř bez práce uzavírat obchod. Proto by měl být váš pracovní koutek dokonale sestavený, aby obsáhl všechny šanony a kancelářské vybavení. Navíc na stole musíte mít dostatečně velkou pracovní plochu pro počítač, PC příslušenství a samozřejmě i tiskoviny, papíry a diář.

Jak vybrat stůl do pracovny

Důležité je řídit se rozměry místnosti a správně stůl ustavit tak, pokud máte možnost, aby nestál naproti oknu, popřípadě jste neseděli zády ke dveřím. Kancelářský stůl se skládá z pracovní desky a podnože. Stolová deska může mít tvar obdélníku, a stejně tak ji seženete v rohové variantě, čímž vyplníte doposud prázdný roh místnosti. Deska leží na pevných nohách, popřípadě ji lze opatřit manuálním polohováním podnože a upravit si velikost podle výšky člověka, aby bylo sezení maximálně komfortní. Na internetu pořídíte cenově výhodný kancelářský nábytek s širokým spektrem využití. Najdete zde vkusně sladěné kancelářské sestavy, jednotlivé kancelářské skříně i otevřené regály či vybavení pro aktivní kancelář s trochou pohybu navíc. Součástí nabídky jsou samozřejmě též paravány a akustické panely slibující jisté soukromí ve velkých otevřených kancelářích i kartotéky pro citlivé dokumenty. Nepostradatelnou součástí každé pracovny doma i ve firmě je kancelářská skříň navržená speciálně tak, aby pojala šanony i rozměrově atypické složky s dokumenty.

Nakupujte chytře, levně a s dopravou zdarma

Pokud pracujete v kanceláři, měla by vám její sestava naprosto vyhovovat. Pouze tak se budete při dlouhých hodinách sezení na židli cítit pohodlně a mít vše po ruce i dobře zajištěné. Díky online nákupům získáte na všechny výrobky záruku 3 roky a dopravu zdarma při nákupu nad 1 000 korun bez DPH. Nevíte si rady? Pak se poraďte s odborníky! Nabídnou vám precizně zpracovaný nábytek ze sérií, jež k sobě ladí a jsou vybavením vhodným právě pro vaše potřeby.