Zavítejte do světa čistých podlah!

Také obdivujete čisté podlahy, v nichž můžete sledovat svůj odraz? Líbí se vám uklizené prostory v obchodních centrech, kde se člověk cítí maximálně komfortně a bezpečně? Hledáte způsob, jak vylepšit váš krámek nebo skladové prostory? Vybavte personál mycím strojem s jednoduchým systémem ovládání a za dostupnou cenu!

Lídr na trhu – Hakomatic

Dáváte-li přednost kvalitě, otestujte podlahové mycí – stroje od předního německého výrobce Hako. Tato populární značka se na trhu objevuje již od roku 1950 a své jméno si vybudovala především díky osvědčenému sortimentu. Stroje Hakomatic kladou hlavní důraz na zpracování, dlouhou životnost a funkčnost. Preciznost se odráží v použití špičkových materiálů. Značkové podlahové mycí – stroje jsou navrženy tak, aby našly uplatnění v rukách profesionálů a poskytly jim perfektní pomoc při čištění různých podlahových krytin. Zároveň se ale nemusíte obávat, že rozhodnete-li se právě pro stroje od předního světového výrobce, budete číst dlouhé návody na obsluhu. Funkční vlastnosti oceníte už při prvním použití a díky přehlednému ovládacímu panelu zvládne každý práci se strojem s chodící i sedící obsluhou.

Široký výběr modelů podle vašich požadavků

Protože výrobce reaguje na požadavky zákazníků, smíte dnes vybírat z mnoha modelových řad strojů. Chodící technika je vybavena kartáčem pro menší plochy. Hmotnost stroje je inovována k jednoduchému ovládání. Zároveň si můžete být jisti, že se dostanete do těžko přístupných koutů i stísněných prostor. Investice do sedící obsluhy strojů garantuje, že budete mít perfektní přehled o nečistotách a snadno se k nim dostanete. Některé modely jsou vybaveny kartáčem i nástavcem pro zametání, čímž výrazně snížíte náklady na další úklidovou techniku. V nabídce nechybí ani stroje s úzkou konstrukcí, jež najde uplatnění ve skladových prostorách a místech, kde s ručním čištěním nedosáhnete tak dobrých výsledků.