Zápisníky a poznámkové bloky pomáhají s organizací práce

Nikdo si nepamatuje všechno, tudíž potřebuje mít své myšlenky kam ukládat. Někdo využívá především svůj chytrý telefon, kam si zapisuje podstatné věci. Pro jiné je tento způsob méně praktickým a volí raději tradiční zápisník z papíru. Naštěstí obchodní síť stále počítá s tím, že lidé si takové zápisníky rádi kupují. Pravděpodobně ještě dlouho zůstanou v sortimentu prodejen.

Plánování činností jednodušeji

Internetový obchod Helma365.eu se specializuje na zápisníky a poznámkové bloky. Když vás napadne nějaká myšlenka, kolikrát je rychlejší si ji poznamenat na papír, než zapisovat do smartphonu. Katalog zboží e-shopu nabízí ucelenou produktovou řadu nedatovaných zápisníků všech velikostí, které zjednodušší plánování vaší činnosti. 

Poznámky vždy po ruce 

Zápisník, zápisníky, poznámkový blok se mohou stát vaším každodenním průvodem pracovním i osobním životem. Lze si do nich zapisovat vše, co potřebujete: adresy, termíny, jména, telefony, důležité schůzky. Díky tomu už se vám nemůže stát, že zapomenete na významné výročí svého šéfa.

Zajímavý design zápisníků

Tečkovaný zápisník se čtverečky je ideálním doplňkem především dámské části populace. Vyberou si ho pravděpodobně i děvčata, která jsou ještě školou povinná, aby si do něho mohla zapisovat školní úkoly. Těch dívčích motivů je ale více. K dispozici jsou zápisníky s květinami, různými ornamenty. Obsahují také roční přehledy až do roku 2020, vzadu praktickou papírovou kapsičku a Speciální značky pro snadné ukládání obsahu online. 

Různé velikosti zápisníků

Co se velikostí týká, na trhu je k dispozici zápisník A5, blok A5, tedy v klasické velikosti menšího sešitu. Je to velikost vhodná na delší poznámky. Do kabelky se vám však asi nevejde. Tam bude lepší si pořídit menší velikost – zápisník A6, blok A6. Ten je akorát tak do ruky a do dámské kabelky jako dělaný. Nebo do kapsy pánského saka.