Hledáte adrenalin? Zkuste únikovku!

Baví vás záhady a patříte mezi fanoušky dobrodružství, o kterém se ještě dlouho povídá? Hledáte zpestření pro sebe a přátele, abyste našli efektivní využití pro volný čas a prožili něco skutečně originálního? Nebaví vás deskové hry, protože dáváte přednost živým hrám a nejlépe v otevřených prostorách? Pokud jste alespoň jednou odpověděli kladně, právě vy budete nadšeni z únikových her. Ty jsou dostupné ve vnitřních prostorách, ovšem pozor, dnes si už můžete vyzkoušet i parádní únikovky v Praze venku!

 Specialista na úkoly

Venkovní úniková hra dává hrám zcela nový rozměr. Navštivte stránky https://www.hunter.games/, kde se nabízí nejen únikovky Praha, ale též originální hry v Ostravě, na Slovensku a ve Velké Británii. Propracovaný systém her spočívá ve spleti otázek, úkolů a myšlenek, jež je potřeba správně sestavit a úspěšně se dobrat cíle. Klíčové je dokončit hru v nejrychlejším možném čase. Velmi oblíbená a dobře hodnocená je úniková hra Praha nesoucí název Kletba Vyšehradu. Je určena optimálně pro tři až šest hráčů, přičemž vyžaduje bystrost, odvahu a vytrvalost. Během hry, která má velmi poutavý příběh, zažijete nejistotu, děs i propukající šílenství a víte, co je na tom nejlepší? Hrát můžete ve dne a pro otrlejší se nabízí i noční verze! Stačí mít s sebou mobilní telefon a zábava může začít!

Proč právě Asasin?

Mobilní aplikace s únikovou hrou s sebou nese celou řadu výhod. Určitě vás potěší, že si nemusíte složitě rezervovat termín, ale jednoduše začít a užít si hru naplno! S jednou aplikací si zahraje více hráčů a navíc si vy sami můžete vytvořit vlastní hru s pravidly. Úniková hra Asasin je zasazena do středověké Prahy, kde se setkáte s nebezpečnými zbrojnoši a tajemnou alchymií. V loňském roce odehrálo Asasin více než 180 hráčů, což svědčí o vysoké kvalitě i úspěšnosti. Na hlavních stránkách pak můžete sledovat pořadí nejlepších hráčů a probojovat se na přední pozice.