Jak chytře a levně vybavit dětský pokoj? Vsaďte na doplňky!

Dětský pokoj má symbolizovat království hraček a dětských snů. Oproti jiným pokojům tady neplatí žádná pravidla a fantazie se v žádném směru meze nekladou. Chcete-li vykouzlit dětem úsměv na tváři, využijte vkusných dekorací, ozdob a doplňků, jež budou dětem dlouhé roky sloužit a zcela oživí ráz místnosti. A začněte rovnou od podlahy!

Koberec mnoha funkcí

Velmi žádaný a mezi dětmi oblíbený je dětský koberec silnice simulující hlavní cesty města. Na koberci jsou vyobrazeny také dopravní značky, nemocnice, kruhové objezdy, domečky i řeka nebo požární stanice. V nabídce seženete mnoho barevných variant i formátů vhodných do malých i větších dětských pokojů. A nemyslete si, že je takový koberec vhodný pouze pro kluky, jen si představte, jak bude vaše princezna unesená, že může jezdit se svým poníkem po růžových cestách sladkého městečka! Koberec si smíte barevně sladit podle stávající místnosti. Nabízí se koberce pro kluky i holky a také neutrální varianty. Vedle koberce se hodí i další doplňky na zdi či poličky.

Postel jako základ pokoje

Kromě koberce se vyplatí investovat také do kvalitního dětského ložního povlečení a prostěradel. Vybírat smíte z mnoha materiálových zpracování. Nabízí se třeba nejžádanější, dobře sající bavlna, krepové povlečení anebo flanel ideální pro zimní období. Dětské prostěradlo seženete také v rozměrech do postýlky či dětské postele v atraktivních barvách. A samozřejmě nezapomeňte na dětské deky. Hravé motivy, potisky zvířátek a oblíbených pohádkových postaviček či komických situací vás budou bavit po celý rok! V létě u vody poslouží pro piknik i opalování, v zimě zahřejí. Kromě tradiční deky si můžete vybrat i cestovní provedení slibující spoustu zábavy na výletech.  Součástí nabídky jsou rovněž deky do dětských postýlek a speciální deky do kočárků.