Zaměřeno na kadeřnické vybavení

Chcete-li svým zákaznicím dopřát maximální komfort, budete potřebovat značkové vybavení, díky němuž se ve vašem salónu bude každý cítit jako v sedmém nebi. Otázka vybavení kadeřnických salónů patří mezi důležitá rozhodnutí před otevřením studia. Sledujte aktuální trendy a pořiďte si kvalitní Olymp kadeřnické potřeby, s nimiž bude úprava vlasů jedinečný zážitek!

Německá preciznost v každém detailu

Společnost Olymp sídlí ve Stuttgartu a pyšní se letitou tradicí ve výrobě i prodeji kadeřnických potřeb. Na stránkách Olympway pořídíte všechno vybavení online díky atraktivnímu katalogu s příjemnými cenami. Mezi hlavní kadeřnické potřeby a vybavení patří kadeřnické křeslo, mycí box i nástěnné obsluhy. Podle stylu místnosti si můžete vybrat i design rámu zrcadla, v němž budou zákazníci sledovat vaše umění proměn. Na výběr máte též hned několik variant provedení s počtem míst. Díky těmto výhodným setům získáte stabilní zázemí pro zákazníky s odkládací plochou. Důkladný výběr si zaslouží křesla, která musí vyhovovat vám i zákazníkům.

Obyčejným křeslům odzvonilo, právě teď frčí barber křeslo s mnoha praktickými funkcemi a špičkovým zpracováním. Design je nadčasový, stejně jako barevné varianty. Barber shop nabízí křesla pro pánská holičství s integrovanou a nastavitelnou opěrkou hlavy, komfortním polstrováním, opěrou na nohy i hydraulickým nastavováním výšky. Křesla jsou otočná i uzamykatelná a chromované detaily z nich činí luxusní kousek do každého moderního salónu. Barber shop vybavení a křesla konstruuje k maximální spokojenosti zákazníků a pro vás konečně nebude problém ostříhat ani dlouhána.

Pohodlné mycí boxy

Kromě správného ustavení je nezbytné si vybrat vhodný model mycího boxu. Box musí být plně funkční, poskytnout zákazníkům příjemnou polohu i během mytí vlasů a vám dostatek místa na práci. Luxusnější modely mycích boxů jsou doplněny masážními funkcemi, naklápěcí volbou i podnožkou. Pro hravé tvoření trendy účesů, rychlý pánský střih i barvení a tvoření společenských účesů vám nesmí chybět vhodné příslušenství, jako jsou fény, kulmy, holicí strojky či žehličky na vlasy. Poskytnout zázemí spokojeným klientům nebylo nikdy jednodušší, stačí si správně vybrat!