Volkswagen – jistota na celý život

Německá automobilka Volkswagen patří mezi lídry v oblasti výroby vozidel prvotřídní kvality. Pochlubit se mohou nejen miliony spokojených zákazníků, ale též špičkovou výbavou s důrazem na detail a funkčnost. Ať už se rozhodnete pro menší model vhodný ideálně do města, anebo dáte přednost luxusnímu vozu na delší cesty, nikdy nešlápnete vedle. Naopak, nejen osobní auta Volkswagen totiž píšou historii a pomáhají vám reprezentovat, užívat si komfort a perfektní jízdní vlastnosti.

Svěřte svůj vůz do rukou profesionálů

Investujete-li do nákupu prémiového vozu, zaslouží si plechový čtyřkolák kvalitní péči a zkušenosti odborníků. Proto si najděte autorizovaný servis Volkswagen, kde bude o vozidlo maximálně postaráno. Kromě komplexního záručního a pozáručního servisu jsou pro zákazníky připraveny další drobné opravy na počkání, jako je výměna oleje, měření emisí nebo seřízení geometrie. Značkový servis pracuje precizně pouze s originálními náhradními díly. Chcete-li svému autu dopřát celkové služby, nezapomeňte na ruční mytí. Servis Volkswagen je připraven na vaše individuální požadavky, proto zastřešuje též prodej dílů, lakýrnické a karosářské práce a v neposlední řadě se na něj můžete obrátit v momentě, že potřebujete náhradní vůz či montáž dalších doplňků.

Inovativní Golf

Jedním z nejpopulárnějších modelů je Volkswagen Golf. Jeho nadčasový design doplňují sportovně laděné křivky. Stačí se posadit a užít si stylový interiér včetně zabudovaných moderních technologií. Na své si přijdou rodiny s dětmi i mladí a nároční řidiči. Atraktivní vzhled i vybavení představuje Volkswagen Passat s velkým zavazadlovým prostorem. Od doby, kdy se představila první řada tohoto modelu, prošlo auto mnoha úpravami k maximální spokojenosti uživatelů. Čeká na vás promyšlený a propojený systém funkcí a celá řada vychytávek. Investujte do kvality a pořiďte si osobní automobil německé značky a uvidíte, že se z toho stane láska na celý život.