Fanoušci, hoďte se do gala!

Když jste věrným a pravým fandou sportovního klubu, hrdě se k němu hlásíte i během jeho nevydařené sezóny. A jak nejlépe projevit svou náklonnost a dát celému světu najevo, že jste slávista nebo sparťan? Hoďte se do gala a oblékněte si triko s nápis „Jsem hrdý slávista (sparťan)“. Toto a mnohem víc vám nabízí specializovaný obchod pro sportovní fanoušky fanshop.

Ukažte, komu fandíte

Když se řekne ultras, většina sportovních neznalců si představí hooligans a vše spojené s nimi. Fotbaloví ultras se přitom vůbec nezúčastňují vyvolaných konfliktů hooligans. Jejich aktivita spočívá převážně ve fanouškovské choreografii během zápasu. Právě díky nim vám dá celá tribuna najevo, kdo má vyhrát a koho přišli podpořit. I k těmto aktivitám je zapotřebí mít sjednocené barvy oděvů s emblémem vašeho oblíbeného fotbalového klubu.

Jsem věrný jenom svému klubu

Být fanouškem, to je závazek na celý život. Můj chirurg má dokonce červenobílou ordinaci. Můj kolega z práce si svou ranní kávu nevychutná bez sparťanského hrnku. Fandit za všech okolností, zůstat věrní, to jsou hesla fanoušků. Stavět se mezi muže a jeho klub není dobrý nápad. Ať už máte ve svém okolí fanouška Baníku, Bohemky, Sparty nebo Slávie, berte je vážně, respektujte to, a hlavně je potěšte dárkem, který jejich názor jasně definuje. Udělejte svému milému radost a podpořte ho tím, že mu dáte třeba k narozeninám fotbalový půllitr, přívěsek, kravatu nebo povlečení, ve kterém se mu bude skutečně sladce usínat.

Ženy a děti fandí taky

Sport ani fotbal nejsou jen mužskou doménou. Skvěle fandit umí také ženy, i ony dokážou stát za svým týmem. A takovou fanynku, protože stále zůstává ženou, potěší třeba fotbalové náušnice.

Slávistou či sparťanem se nestáváte, tím se rodíte. Už v kolébce vaše dítě může dát všem najevo fotbalovým dudlíkem nebo dupačkami, kdo je nejlepší. Portál Fandíme.eu nabízí opravdu řadu neuvěřitelných kousků, které každý skalní fanda musí mít.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dárky se štítky , , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.