Zahotove.cz: Rychlý výkup auta za peníze na ruku

Koupili jste si nové auto a toho starého se potřebujete zbavit? Samozřejmě máte několik možností. Můžete umístit inzerát někam na internet, případně je možné zkusit se zeptat v autobazaru, zda by od vás vůz neodkoupili. Nebo se prostě ozvete společnosti ZAHOTOVE a necháte všechno na nich.

Prodej na vlastní pěst je dost problematický. Bude vás stát spoustu času, protože vám budou volat lidé, kteří se doptávají na různé podrobnosti a chtějí si dohodnout osobní schůzku. Nakonec můžete auto prodat někomu, kdo se vám za dva měsíce ozve, že jste o stavu automobilu lhali a bude požadovat vrácení části peněz. A spolupráce s autobazarem? Jednak riskujete nižší cenu, autobazar kupuje auta co nejlevněji, aby je pak mohl prodat a více na nich vydělal. Jednak je možné, že vaše auto vůbec nebudou chtít, obzvlášť v současné situaci. Podívejte se proto raději na web Zahotove.cz.

Neztrácejte čas, nechte si vyplatit peníze okamžitě

Rychlý výkup přes společnost ZAHOTOVE vyřešíte třeba ještě dnes. Prvním krokem je vyplnit poptávkový formulář na jejich webu, kde uvedete veškeré informace o vozu včetně fotek. Čím podrobněji své auto popíšete, tím přesněji vám odborníci stanoví cenu. Není samozřejmě konečná, tu vám prozradí, až přijedou a prohlédnou si auto na vlastní oči. Pokud ho však popíšete dostatečně přesně, finální cena se bude lišit jen minimálně.

Nejlepší na tom všem je, že zástupce společnosti za vámi přijede kamkoliv po republice do 24 hodin od vaší poptávky. Tedy samozřejmě se můžete domluvit i na pozdějším předání, nicméně potřebujete-li peníze rychle, není to problém. Při osobní schůzce už jen podepíšete smlouvu a peníze dostanete na ruku. Auto si odveze sama společnost, a to i když je nepojízdné.

ZAHOTOVE vyřeší i likvidaci vraku

Máte doma vrak a nejste si jistí, co s ním? Prodejte ho a nechte odborníky, ať se o něj postarají. Je přitom úplně jedno, odkud jste. Pro město Praha likvidace aut nemusí být tak problematická, jako když jste z nějaké menší vesnice. Mnozí však ani v Praze nevědí, kam by vrak odvezli či komu by zavolali. ZAHOTOVE to vyřeší za vás a za vrak vám nabídne co nejvyšší částku. Ta se odvíjí od originality dílů, poptávky po konkrétních dílech na trhu a také od výkupní ceny železa. Určitě ale budete příjemně překvapeni, kolik za svůj autovrak ještě utržíte.