Penzion na jižní Moravě je připravený nabídnout své služby pro milovníky vína

Když se řekne Morava, někdo si představí zalesněné kopce Beskyd a jinému se vybaví sluncem prozářená Pálava s vinohrady. Moravská krajina má více poloh a každý si z ní může vybrat to, co se mu líbí. Kdo miluje horskou turistiku, vyrazí na několikadenní trek do Jeseníků. A ten, komu více imponuje ochutnávka moravských vín, pojede na jih Moravy, kde se v chladu zdejších vinných sklípků bude moci seznámit s vynikajícími produkty zdejších vinařů.

Pálava láká turisty i cyklisty

Pálava je chráněnou krajinnou oblastí mezi hřebeny Pavlovských vrchů, Milovickým lesem až po hranici s Rakouskem. V nivě řeky Dyje mezi osadami Nové Mlýny a Bulhary se rozléhají lužní lesy s mokřady. Krajina je protkána cyklistickými stezkami i pěšinami pro pěší. Stačí si tedy jen obout kvalitní turistickou obuv nebo usednout na kolo a vyrazit vstříc tomuto koutu naší republiky. Jižní Morava si určitě zaslouží, abyste v ní strávili více času. Využít k tomu můžete ubytování Pavlov, což je obec nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny. Její historie sahá už do doby kamenné a obec patří mezi významné evropské archeologické lokality. 

Klidné a příjemné ubytování v Pavlově

Penzion Pavlov je ideálním místem pro klidný odpočinek uprostřed Pálavy. Nachází se pod zříceninou hradu Děvičky na úbočí kopce Děvín. Obec je známá svou výrobou vín i zajímavou historií. Příjemné prostředí penzionu nabízí pět pokojů a jeden apartmán, kde je možné se ubytovat. K dispozici je také restaurace, kde se mohou hosté občerstvit po namáhavém dni plném zážitků. Kromě toho ještě na každém patře najdou mikrovlnnou troubu včetně rychlovarné konvice a základního nádobí. To jistě využijí někteří rodiče malých dětí k tomu, aby jim mohli připravit jejich oblíbené jídlo. Na pokojích nechybí sociální zařízení, televize ani Wi-Fi zdarma. Pohodlné pokoje prošly nedávno rekonstrukcí.