Vybíráte naslouchátko? Volte chytře!

Nedoslýchavost není obtíží trápící pouze seniory, mírně neslyšící mohou být dnes i mladí a dotýká se to rovněž těch nejmenších. Jestliže hledáte vhodné naslouchátko, obraťte se na odborníky, za nimiž stojí velmi pozitivní reference a dlouholetá praxe na českém i slovenském trhu. Poradí vám, jaký model i varianta je pro vás tím nejvhodnějším řešením a ihned po vaší objednávce vám vybrané naslouchátko odešlou. Můžete si být jisti, že pro vás zajistí též profesionální záruční servis a stejně tak odborné pozáruční opravy.

Jaké naslouchátko vybrat?

Nasluchadlo už dnes nemusí být pouze za ucho. Lidé s menší nedoslýchavostí ocení diskrétní naslouchátka do ucha. Ta jsou mimo jiné ideální pro nositele brýlí, protože v případě naslouchátka za ucho mohou být brýle na obtíž. Navíc sluchadlo za ucho je primárně určeno pro seniory a těžce nedoslýchavé. Díky větším tlačítkům se s nimi lépe pracuje lidem s méně citlivými prsty. Obsluhu zvládne opravdu každý – stačí jen koncovku se špuntem usadit do zvukovodu. Koncový špunt si vyberte tak, aby přesně pasoval do vašeho ucha a nevypadával. Na výběr máte řadu atraktivních modelů s pokročilými funkcemi a snadným ovládáním. Patříte-li do skupiny nedoslýchavých, jež potřebují slyšet jen pár hodin denně, oceníte naslouchátko do kapsy s možností tlumení ruchu. Ať už se rozhodujete, zda investovat do naslúchadla do ucha či jiných variant, vybírejte jednoduše online u ověřeného prodejce s letitými zkušenostmi.

Klíčový parametr při výběru

Jestliže už víte, jaký typ naslouchátka si pořídíte, teď už zbývá jen rozhodnout se, zda chcete jednoduché analogové provedení se základními funkcemi, anebo investujete do digitálního modelu s kvalitněji zpracovaným zvukem. U druhé zmiňované varianty máte jistotu, že vám přístroj odfiltruje šumění, uslyšíte čistěji a celkově bude zvuk náležitě propracovanější.