Začnete podnikat ve Zlíně

Zlín je v současné době vnímán jako univerzitní město s jasnou vizí a mnoha podnikatelskými možnostmi. Rozhodli jste se také zakotvit v tomto krásném městě? Zajímejte se o výhodný pronájem kancelářských či nebytových prostor a dejte svému podnikání nový rozměr! Překvapí vás nejen žádané lokality s perfektní dostupností, ale též atraktivní ceny a špičkové služby!

Moderní budova se strategickou polohou

Pronájem kanceláří Zlín osloví náročné podnikatele i drobné živnostníky. V moderně zrekonstruované budově, která si i přesto zachovává historický nádech z dob největší slávy Baťova města, najdete vzdušné a prostorné kanceláře i místo vyčleněné pro skladování. Kancelářské prostory jsou dostupné za měsíční poplatek 2 990 Kč. K této částce je potřeba přičíst náklady za energie a služby, cenově ale stále patří tento projekt k bezkonkurenčním možnostem firemního zázemí. I přesto, že je poměrná část již v pronájmu, budují se další, nové kanceláře v pátém patře s úchvatným výhledem směrem k centru města. V těsné blízkosti budovy najdete veškerou občanskou vybavenost a kompletní servis pro spokojené zaměstnance i klienty. Nechybí čerpací stanice, pošta nebo bankomat či lékárna.

Návštěvníci objektu ocení parkování přímo před budovou vaší firmy. Seznámit se rovněž můete se seznamem aktuálních nájemců. Prozradíme vám, že zde našlo zastoupení mnoha vyhlášených značek v čele se studiem Elements a jeho nadčasovým showroomem.

Stabilní místo, odkud budete dělat svůj byznys

Správná volba sídla podnikání je velmi důležitá pro vaši budoucí prestiž. Zlín patří mezi lukrativní města s výhodnou polohou a snadnou dostupností do ostatních částí republiky. Neváhejte a přijďte si prohlédnout volné kanceláře, kde se vám bude nejen skvěle obchodovat, ale též dokonale odpočívat a vymýšlet nové obchodní strategie. Prostorné místnosti poskytnou zázemí zaměstnancům i klientům a uvidíte, že sem se za vámi budou velmi rádi vracet.