Je venku ošklivo? Využijte to, ukliďte si doma, ve sklepě a na půdě a prodejte nepotřebné věci

Právě venku prší a vy jste nabyli dojmu, že snad horší počasí ani být už nemůže? Obloha je zamračená a šedivá a z tmavých mraků se na zem snášejí velké krůpěje deště. Co s načatým dnem, když ven se jít nedá. Maximálně tak s deštníkem, ale to vás vůbec neláká. Vždyť ani psa by do takového počasí nikdo nevyhnal. Vaše oblíbené sportovní aktivity budete muset nechat na jindy.

Prší, prší, jen se lije: využijte volný čas k úklidu

Jak využít deštivý den? Třeba k tomu, že pořádně uklidíte. Sklep nebo garáž si totiž už o to dlouho říkají. A je-li venku pěkně, tak se vám do úklidu dvakrát nechce. Nakonec je tedy i dobře, že se zatáhlo a prší, alespoň budete mít nyní čas udělat konečně pořádek.

Nabídněte nepotřebné věci bazaru

Ani se to nezdá, ale vaše sklepní prostory oplývají neskutečnými poklady, které byste mohli dokonce i zpeněžit. Inzerce zdarma je výhodná věc, díky které se můžete účelně a se ziskem zbavit nepotřebných věcí. Řada z nich je totiž ještě stále funkčních a jistě by mohly udělat ještě někomu radost a být k užitku. Bazaru hudebních nástrojů třeba nabídnete svoje staré housle, na něž jste hrávali ještě jako malé děti. Dnes už jsou rozvrzané, navíc vaše děti nemají vůbec hudební sluch, takže je již vůbec nevyužijete.

Za utržené peníze z prodeje v bazaru si dopřejte pěkný výlet

Jste knihomoly a už nemáte kam knížky dávat, protože máte plnou knihovnu? Pak možná stojí za to pouvažovat nad tím, že část nabídnete v bazaru knih. O některé výtisky může být mezi čtenáři stále zájem. Podobně můžete naložit i s nepotřebným nábytkem, který vám v garáži zbytečně překáží. Vy ho už nevyužijete, ale druhým ještě dobře poslouží. Vše vyřeší bazar nábytku. Výhodou takového prodeje je nejen finanční částka, kterou získáte, ale také vědomí, že jste věc nevyhodili zbytečně. Za utržené peníze zkuste podniknout s dětmi výlet do ZOO, až bude opět hezky.