Zahrňte ji květinami, i když zrovna nemůžete být spolu

Kdo neumí vyjádřit pocity slovy nebo psaním, sáhne po květině. Květy dáváme najevo svoji lásku, dík a sympatie a zároveň říkáme, že na danou osobu myslíme, nebo jsme si na ni vzpomněli na významný svátek, narozeniny, či výročí. Skoro nikdo nedokáže říct, kdy se zvyk darování květin zrodil, jedná se však o nesmrtelný dárek, který zejména ženu vždy potěší. Ale doba jde dopředu a v uspěchané přítomnosti často nezvládáme mezi pracovními povinnostmi zajít do obchodu sami a kupovat kytice, jejichž výběr, vázání a balení stojí člověka trochu toho kreativního přemýšlení a navíc většinou dopředu nevíte, kolik vás pugét bude i se zdobením a prací květinářky stát. A proto teď rozvoz květin zažívá neuvěřitelný boom. Chcete znát výhody donáškové služby s květinami? Čtěte dál.

Ihned vím, kolik platím

Většinou mají donáškové služby poskytující rozvoz květin webové stránky, na kterých najdete stejně jako na kterémkoliv e-shopu již navázané kytice, které u sebe mají i jasně danou cenu. Pokud nejste zrovna esteticky založený typ a nikdy nevíte, jaké květy budou pohromadě budit hezký dojem, můžete si vybrat podle fotografií z již připravené nabídky kytic. Pokud si ale chcete trochu pohrát a do kytice nechat uvázat jen milované květiny dané osoby, ke které se kytice dostane, bývá často i možnost individuální objednávky.

Pohodlnost a jistota

Pokud jdete do fyzického květinářství v den státních svátků, musíte si vystát často pěkně dlouhou frontu a nakonec třeba zjistíte, že růže, orchideje, či lilie už nejsou k prodeji a máte smůlu. Tato nepříjemnost se minimalizuje, pokud kupujete květiny online. Sami uvidíte, jestli je vámi vybraný produkt ke koupi a nemusíte kvůli tomu obíhat všechna květinářství ve městě.

Květiny kolem světa

Představte si, že jste na služební cestě a vaše maminka zrovna slaví narozeniny. Nebo jste na dovolené a kamarádka má svátek. Jistě ani nečekají, že by od vás mohly dostat kromě smsky s přáním také něco jiného, třeba zrovna květinu. Představte si ten překvapený výraz, až jim do práce nebo domů dorazí kurýr s kyticí, přes kterou skoro není vidět a s psaníčkem zapíchnutým uvnitř. Hlavně díky tomu je dnes doručení květin poslíčkem tak populární. Není nic lepšího, než překvapení od milovaného člověka na místě, kde to nečekáte a v době, kdy to nečekáte. Říkáte tak “Myslím na tebe, i když nejsme spolu.” Největší boom zažívá v rozvozu květin Praha, ale donáškové služby fungují po celé České republice. A i když si v USA najedete na webovky www.kytice-expres.cz, můžete obdarovat kohokoliv prakticky kdykoliv. Nabízí se i expresní donášky do hodiny od objednání, takže i opozdilci můžou stihnout darovat květinu včas. A to je přece super, ne?