Zabezpečte svůj kamerový systém

Chráníme svůj majetek, nejlépe jak umíme. Vstup do našeho objektu opatříme alarmem. IP kamera se stane našima druhýma očima. V případě, kdy vaše firma nebo nemovitost uchovává skutečně cenné věci, a tím pádem i zajímavé pro zloděje, je dobré zamyslet se, jestli to, co děláme, není málo. Když už někdo bude chtít narušit náš prostor, jistě se pokusí to udělat co možná nejmazaněji. Takže se může stát, že taková osoba vám nejdřív přeruší elektrické vedení do domu v očekávání, že tímto činem vyvede z provozu bezpečnostní systém. Vy jste ale o krok napřed, protože jste použili záložní zdroj UPS. Dotyčný nic netušíc vchází dovnitř pod dohledem stále aktivních kamer. A vy máte časový náskok na záchranu vašeho majetku.

Záložní zdroje vám pomůžou i při práci

Zloděj nechodí každý den a ke každému. Zato výpadek proudu, který může být v některých pracovních procesech až likvidační, si své oběti nevybírá a zničí každou práci, jenž je v tu chvíli zcela závislá na elektrice. Moc dobře to známe všichni. Máte před uzávěrkou, kávovar, váš mozek a počítač se značně přehřívají. Když už finišujete a tlačítko „uložit“ by mělo být vaším následujícím krokem, všechno zhasne. Ze tmy se ozvou jediné dvě slova. Pokud vám ovšem pod stolem vrní záložní zdroj, v záři počítačové obrazovky se usmějete, práci uložíte a jdete si v klidu lehnout.

Od práce k zábavě

Nepřízeň počasí potrápí i ve chvílích, kdy zrovna chcete sledovat svůj oblíbený pořad. Pomoct by vám mohl zesilovač tv signálu. A pokud stejně příjem zlobí, nezbývá nic jiného než pořídit si satelitní komplet. Vyvěšená parabola zajistí neustálý přísun kvalitního vysílání tuzemských i zahraničních televizních společností. Pak už záleží jen na vás, kdy, kde a jak budete své milované pořady sledovat. Držáky na tv vám umožní velkoplošnou obrazovku instalovat třeba i v koupelně.

Odborník na slovo vzatý v satelitní a kamerové technice je firma Kenex. Nejenže dobře poradí a pomůžou vám s výběrem, ale postarají se vám o večery u televize nekažené špatným signálem.