Internet, neviditelný svět reklamy

Většina podnikatelů dnes již pochopila, že bez kvalitního marketingového komunikačního mixu díru do světa moc velkou neudělá. Jednou z hlavních složek tohoto mixu je reklama. Stejně jako celá naše civilizace, i ona se přesouvá pomalu a jistě na internet. Časy, kdy se velké firmy praly o hlavní televizní vysílání a malé podniky neměly prakticky šanci, končí. Pomocí internetových prohlížečů se teď může prosadit každý. Společně odhalíme tajemství PPC reklamy.

Jak to funguje

Reálně se s tímto mediálním projevem firem setkáváme každý den. Aby reklama fungovala a skutečně zvýšila prodej, je vhodné zaplatit si společnost, která je profesionálem v tomto oboru. Což znamená, že ovládá nejmodernější technologie a zároveň je schopná vaše podnikání posoudit komplexně a umí kampaň zaměřit přímo na vaši cílovou skupinu. Protož z pohledu marketingu vše se vším souvisí.

Každý z nás dobře zná vyhledavače, jako jsou Google nebo Seznam. Život bez nich si již nelze představit, natož ho žít. Tyto chytré vyhledavače disponují reklamními systémy, jako jsou Adwords, Sklik a Etarget. Rozdíl mezi nimi není zas tak veliký, každý z nich zkrátka patří někomu jinému. PPC reklama pro Google.cz a PPC reklama pro Seznam.cz se tak v podstatě liší jen v ceně.

Vytvořte si profi reklamu s Profits

Dlouholetou a stabilní firmou na trhu jsou PPC Profits. Mají nejen dobré reference, ale také hodně zkušeností. Spolupráce s nimi je průhledná a velice rychlá. Vaši kampaň spravují a optimalizují i v chodu. Zůstává tak stále efektivní, to se projevuje na snížení ceny prokliku a na zvýšení počtu konverzí. Vy sami samozřejmě máte přístup do svých reklamních účtu a k dispozici analytické nástroje.

Odborně analyzují klíčová slova, která nejlépe souvisí s vaším oborem. Skutečně porovnají cenu, hledanost a konkurenci. Na těchto základech vám pak doporučí ta pravá slova právě pro vás.

I když je PPC reklama jejich specializací, umí toho mnohem víc. Vytvoří vám Facebookovou kampaň a pracují s real-time biddingem i remarketingem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.