Žerty stranou? Nikoliv

Život bez legrace je jako jídlo bez koření – nemastný, neslaný. Smích je lék, ale přiznejme si zcela otevřeně, že nejlepší je smát se ostatním za malé každodenní útrapy, do kterých se dostanou. Pokud na to máte náturu a nevadí vám, že si své okolí na pár hodin, kdy vás budou častovat nadávkami a vražednými pohledy, rozzlobíte, můžete takový kanadský žert pro člena rodiny nebo přítele připravit i vy sami.

Jak na to?

Žerty a pranky jsou momentálně velmi v kurzu – a to ať už jde o horrorová videa s lidmi převlečenými za klauny a duchy v ulicích měst, nebo o domácí vtípky, kde hlavní roli hrají žertovné předměty, na internetu najdete stovky, ne-li tisíce videí s touto tématikou. My doporučujeme hlavně tu druhou variantu, je zde menší nebezpečí, že si dotyčný “postižený” váš vtip vyloží špatně a bude jednat tak, až přijdete sami k úrazu.

Horkým tipem pro napálení něžné polovičky je použít nějaké umělé zvířátko, nejlépe to, kterého se oběť vašich vtipů bojí nejvíce. Může to být umělý had, myš, pavouk, nebo obtížný domácí hmyz typu šváb, červ, mol, moucha…. Pro vyděšení stačí jednu z umělých atrap těchto roztomilých tvorečků zamrazit ve tvořítku na led, nebo naaranžovat na polštář vedle spící krásky. Lze garantovat hlasitý křik ve vysokých tóninách.

Napálit lze ale každého, kdo se namane, ať už je to muž či žena, dítě nebo senior, chorobný kuřák, jedlík, spáč či sám proslulý vtípkař, jemuž chcete jeho zlomyslnost dvojnásob oplatit.

Nechuťárny

Máte silný žaludek? Nasaďte i tvrdší kalibr. Velké oblibě se těší kanadské žertíky, které zahrnují propriety připomínající lidské výměšky a tělní tekutiny. Mimo velmi oblíbenou umělou krev jde například o umělé exkrementy, jenž jsou mnohdy ne jen autenticky vypadající, ale také věrně zapáchající. Velkou show zvládnete udělat i s umělým soplem, nestárnoucím prdítkem a umělými kousky lidských končetin. Co by asi řekla vaše máma na to, že vám při krájení zeleniny do salátu upadne kus prstu? Nemáte nutkání to zjistit?

Nevinné žerty

Milou a nikoho neurážející zábavu však lze připravit také, ideální jsou na takové situace kostýmové party, kde se sami na sobě kreativně vyřádíte. Kostýmy však mohou potěšit i vaši drahou polovičku při intimních chvilkách, protože kdo říká, že humor nepatří i do postele? Vždyť trh s žertovnými erotickými pomůckami je rozmanitý až až! Obdarujte někoho s vtipem, darovat lze i žertovné dárky.

Udělejte sobě i svému okolí život veselejší, zábava je zabiják všední rutiny a kromě pár zamračených pohledů se vám nic stát nemůže, můžete si být jisti, že nejen vy budete i po nějaké době na tyto vtípky s radostí vzpomínat.