Výměna autoskla nemusí být noční můrou

Výměně čelního skla se spousta řidičů co nejdéle vyhýbá. Mnozí jezdí s defektem skla, o kterém velmi dobře ví. V případě policejní kontroly vás však tohle jednání může vyjít draho, kromě toho ohrožujete bezpečnosti svoji i dalších lidí na silnici. Prasklé čelní sklo se nikdy nevyřeší samo, a čím dříve začnete hledat nápravu, tím lépe.

car

Výměna čelního skla něco stojí, proto ji lidé odkládají. Možná ji ale půjde zaplatit z vaší pojistky. Nebojte, nebude s tím zdlouhavé vyřizování, když se obrátíte na povolané odborníky.

Autosklo SOS – odborníci na výměnu čelních skel v Praze

Čeká vás výměna autoskla? Obraťte se na firmu Autosklo SOS z Prahy. Ti za vás vyřídí veškeré papírování s pojišťovnou, pokud budete mít nárok na proplacení z pojistky. Nejdříve se ale s nimi spojte, je dost možné, že místo výměny bude stačit oprava autoskla a vy ušetříte.

Kdy je možné autosklo opravit?

V prvé řadě je potřeba zjistit, jaké máte sklo. Kalené sklo opravovat vůbec nelze, opravuje se jen sklo vrstvené. Oprava čelního skla je možná jen tehdy, když se defekt nachází mimo zorné pole řidiče. Zorné pole musí být perfektně transparentní a hladké. Zároveň se však nesmí jednat o poškození okraje skla, okraj je více mechanicky namáhán. Tohle všechno nejlépe zhodnotí odborníci.

Proč se obrátit na Autosklo SOS?

Autosklo SOS nabízí všem, kdo potřebují výměnu autoskla, ještě bonus zdarma. Jaký bonus, to závisí pouze na vás. Sami si vyberete, zda se vám více hodí přezutí pneumatik, renovace světel, nové stěrače nebo výměna oleje. Vašemu vozu se dostane odborné péče i v těchto ohledech, Autosklo SOS funguje také jako pneuservis, zajišťuje opravy karoserií a další servis. Jsou schopní také opravit auto na jiném místě nebo si ho odvézt. Ani kvůli výměně autoskla nemusíte marnit čas cestou do servisu. Pro vůz si přijedou, vše je o dohodě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.