Apple příslušenství ochrání vaše značkové produkty

Oblíbenými produkty jsou ty od značky Apple, která je synonymem pro kvalitní elektroniku s dlouhou životností. Nejčastěji lidé začínají s mobilním telefonem iPhone, ať už s jeho nejmodernějším modelem, nebo některým ze starších verzí v repasovaném stavu. Na operační systém iOS se velmi snadno zvyká. Kdo mu jednou propadne, stane se jablíčkářem navždy.

iPhone

Proč si pořídit i Apple Watch

Vedle smartphonu iPhone je dobré být vlastníkem také chytrých hodinek stejné značky s nakousnutým jablkem. Jsou výborné pro sledování své fyzické aktivity. Díky nim si totiž fyzičku můžete zlepšit. Chce to pochopitelně pravidelně cvičit. S těmito hodinkami vás to rozhodně bude více bavit. Apple Watch je možné propojit s mobilním telefonem a pomocí aplikace pak využívat všechny jejich funkce. Život s nimi je zábavnější, protože můžete monitorovat různé životní funkce – spánek, tep, okysličení krve, počet kroků a množství spálené energie.

Nedílnou součástí Apple Watch je řemínek, jehož barvu lze přizpůsobit aktuální náladě nebo zvolenému outfitu. Určitě si pořiďte několik řemínků, abyste je mohli střídat podle potřeby. Koupit je lze na https://www.ipouzdro.cz/reminky-pro-apple-watch-42mm/, kde najdete bohatý výběr.

Jaký obal na další produkty Apple

Internetový obchod Ipouzdro.cz svůj sortiment zaměřil na příslušenství značky Apple. Najdete tu nejen produkty pro Apple Watch nebo iPhone, ale také pro iPad, MacBook, AirPods i Apple Pencil. Je totiž běžné, že nákupem iPhone to začíná, pokračuje koupí chytrých hodinek a pokračuje pořízením sluchátek AirPods. 

Pro ně určitě budete potřebovat silikonový obal, aby se vám ten originální nepoškodil pádem nebo jiným mechanickým poškozením. Tato pouzdra jsou k dostání v různých barvách.

Obal nebo kryt lze zakoupit i pro Apple Pencil. Chrání citlivou dotykovou tužku před poškrábáním nebo zničením. Obal má v části hrotu odnímatelnou čepičku, kterou stačí dát pryč a tužku je možné začít používat. Díky obalu se totiž lépe drží.