Dřevěné ploty, zástěny i pergoly jako stavebnice: Dejte šarm své zahradě

Na zahradu patří dřevo. I když jde o materiál vyžadující údržbu, zahradě dává nezaměnitelný šarm. Východiskem jsou kvalitní dřevěné prvky ze stabilních konstrukcí, které něco vydrží a nepodepíší se na nich okamžitě povětrnostní vlivy či extrémnější počasí. Plánujete-li vylepšování své zahrady, vsaďte na kvalitní dřevěné stavby a doplňky od firmy Pergola-drevena.cz.

pergola

Na každou zahradu patří pergola

Pergola může být jak volně stojící, tak připevněná ke zdi, kde dokážeme zajistit závětří či využít zeď k umístění různých dekorací. Pergola zcela svépomocí není řešením pro každého. Obvykle pak sáhneme po hotových pergolách, jenomže ne všechny mají dostatečně stabilní konstrukci. Pergoly z Pergola-drevena.cz jsou postaveny na poctivých hranolech, které této zahradní stavbě zajistí dobrou stabilitu a dlouhou životnost.

Velice oblíbené je objednat si pergolu jako skládačku

E-shop Pergola-drevena.cz dodává pergoly i bez povrchové úpravy s perfektním návodem k sestavení. Nečekáte na volný termín montérů a pergolu si snadno postavíte kdykoliv, třeba i během teplejší zimy. Jarní odpočinkovou sezónu tak na zahradě zahájíte s příchodem prvních teplých dnů.

Vylepšete svoji pergolu

Přidejte k ní navíc dřevěné zástěny. Lze je nechat esteticky porůst popínavkami. Pozor jen na ty, které vytváří natolik pevné úpony, že mohou zástěnu poškodit. Zástěny se hodí i na členění prostoru v zahradě, pro vytvoření pohledového soukromí ze strany sousedních pozemků, nebo veřejných prostor, též pro estetické dotvoření zdi, opět s vhodnými popínavkami. Třeba s popínavými jednoletkami – letničkami.

Krása dřevěných plotů

Pro zastínění pergoly či vytvoření soukromí se hodí i dřevěné ploty, které nahradí zeď pergoly. Dřevěné ploty však využijete i pro oplocení pozemku. Nelíbí se vám třeba sousedova drátěnka na hranici vašeho pozemku? Než vyroste vedle ní živý plot, to si počkáte. Řešením je předsadit zahradní dřevěné ploty. Ty jsou velice estetické, ošetřeny kvalitní tlakovou impregnací bez obsahu chromu. I ty vám nabídne e-shop Pergola-drevena.cz – specialista na výrobu klasických pergol, zahradních altánů, přístřešků, garážových stání, dřevěných plotů a dřevěných zástěn.

Každý produkt je možné vytvořit přesně dle přání zákazníka s ohledem na technologické možnosti firmy. Dodán je s podrobným návodem na montáž a s kompletním spojovacím materiálem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.