Vybírejte z nabídky mnoha e-shopů na InHaus.cz

Zařizujete si nový byt nebo chcete obměnit stávající zařízení? Pak jistě hodiny vybíráte ten správný styl, hledáte inspiraci, porovnáváte jednotlivé kousky nábytku ve všech možných e-shopech. Stejně nekonečné hledání vás čeká i v případě dekorací a doplňků, při výběru lamp, bytového textilu či nádobí. Ale jde to i jinak.

Inspirujte se ve fotogalerii nebo si najděte bytového architekta

Ať už se chystáte změnit jen některou z místností nebo potřebujete zařídit celý byt, můžete na stránkách InHaus.cz využít jednotlivé fotogalerie. Například na stránce obývací pokoje – inspirace najdete realizace obýváků od různých designérů a bytových architektů v jednotlivých stylech. Máte tak ideální příležitost najít si pro vás to pravé. ať už dáváte přednost klasickému vybavení, skandinávskému nebo vás zaujalo zařízení ve stylu vintage nebo glamour.

Jestli si ani v bohaté fotogalerii nevyberete, nebo pokud máte více členitý prostor nebo jinak atypicky interiér, můžete si vybrat ze seznamu odborníků přes bytovou architekturu.

Když už jsme v tom obýváku

Jestliže jsme si za příklad vzali fotogalerii obývacích pokojů, zůstaňme u nich.

Základem každého obýváku je sedací souprava. Tu vybíráme nejen s ohledem na celkový styl, ale také podle velikosti místnosti, kde bude stát a podle účelu použití. V praxi to znamená, že čím menší místnost, tím subtilnější je třeba volit nábytek, takže i sedačka by měla být menší.

V porovnávači na InHaus.cz najdete snad všechny sedací soupravy, které jsou na našem trhu. Zadáte si jen požadované parametry, jako je styl, barva, typ a cena, a můžete ihned vybírat z nabídky mnoha e-shopů.

Líbí se vám sedačky kožené nebo zvolíte raději textilní čalounění? Rohovou nebo do písmene “U”? Možná potřebujete rozkládací či s úložným prostorem. Anebo je váš obýváček tak malý, že se do něj celá sedací souprava nevejde a vám nezbude, než najít si ě nějaká dvě pěkná křesla.