Půjčit si auto nebylo nikdy snazší

Nevěříte? Společně se podíváme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut. Převážně budeme mluvit o výhodách, protože při bližším zabývání se touto tématikou jsem prakticky žádná negativa nenašla. Asi si teď říkáte, že jsem blázen, protože přece do očí bijící nevýhoda je cena. Ano, na první pohled možná. Já vás ale přesvědčím, že půjčovny aut mají nejen nízké ceny, ale i jiné benefity oproti koupi nového i ojetého auta.

První plus je právě cena

Nákup vozu není nikdy malá investice. Vždy je navíc pasivní. Při koupi staršího vozu nevíte, co vás překvapí a kolik vás vůz ještě bude stát. Zdánlivě by se mohla jevit výhodná investice do nového auta. Pokud máte hotovost, už s prvním rokem používání vozu přicházíte o sto tisíc korun. Ano, tak rychle klesá tržní cena nového automobilu. Kupujete-li si auto na leasing, je situace ještě horší, protože první rok platíte v podstatě jen úroky.

Spočítejte si roční náklady na provoz vašeho starého vozu i včetně spotřeby. Když uvidíte finální částku, budete rádi, že sedíte. Teď tu částku vezměte a porovnejte ji na www.taggart.cz  s cenami nejlevnější autopůjčovny na trhu. Po srovnání si asi budete potřebovat sednout, i přesto, že už sedíte.

Pokud stále namítáte, že auto nevlastníte a že vaše peníze jsou za půjčení vyhozené, uvědomte si, že jednou vložené peníze do auta vám nikdo nikdy nevrátí. Ty, které dostanete za jeho prodej, investujete stejně do dalšího a ve většině případech si ještě musíte připlatíte, protože utržené peníze na nové nestačí.

Nový je vždycky lepší

Autopůjčovna poskytuje pouze nové vozy s nízkým počtem najetých kilometrů. Průměrný věk vozu pro dlouhodobý pronájem je devět měsíců. Každý rok si můžete půjčit nové lepší auto. Jízda v novém autě je komfortní, a hlavně maximálně bezpečná.

Spojené náklady s údržbou a pojištěním hradí půjčovna aut Taggart. Což znamená, že vám odpadají starosti s provozem, jako je servis, výměna a shánění nových pneu. Čímž ušetříte svůj čas i další výdaje. Vy platíte jen paušální částku za pronájem a samozřejmě pohonné hmoty.

Dlouhodobý pronájem je dostupný bez omezení pro všechny. Půjčte si auto ještě dnes. Nejlevnější půjčovna vám vůz přistaví zdarma klidně k vašemu domu.