Vybíráte notebook do kanceláře nebo na hraní? Co třeba koupit repasovaný?

Koupě nového notebooku je obvykle spojená s vydáním většího obnosu peněz, pokud chce mít člověk přístroj kvalitní, rychlý a spolehlivý. Pokud ho pořizuje jen pro sebe, není to taková zátěž na rozpočet. Horší situace nastává, když potřebujete koupit notebooky pro své děti. To se pak rodiče hodně rozmýšlí, jaký model vůbec vyberou. Za zvážení rozhodně stojí repasované notebooky.

Jaká je výhoda repasovaných notebooků?

Levné – notebooky koupíte i z druhé ruky. U těch repasovaných renomovaných značek a u ověřených prodejců máte záruku, že pořídíte přístroj, který je odzkoušený a který vám bude dobře sloužit ještě dlouho. Přitom na jeho pořízení nemusíte ze své peněženky vydat tolik, co stojí notebook nový. V případě, že šetříte, je to rozumné řešení. Ocení ho i ten, kdo myslí ekonomicky a ekologicky zároveň. Je velká škoda  nevyužít věc, která ještě bude fungovat.

Kosmetické vady nejsou na závadu

Repasované notebooky kategorie B mohou mít drobné kosmetické vady, které však nemají vliv na jejich funkci. Mezi nejprodávanější patří značky HP, DELL, Fujitsu, Toshiba i Lenovo, jež patří k tomu nejlepšímu, co se na trhu může koupit. Nabízejí příjemný poměr cena/výkon. Za své peníze získáte notebook do kanceláře i dětem na hraní počítačových her, kterým určitě uděláte radost vlastním přístrojem.

Repasované počítače i pro podnikatele

Repasované počítače bývají také výhodnou koupí, jež v rodinném rozpočtu neudělá takovou díru.  Nabízejí nízkou cenu, kvůli které jsou mezi uživateli stále oblíbené přesně podle hesla – za málo peněz, hodně muziky. Vhodné jsou pro kancelářské práce a najdete mezi nimi i kousky, které zvládnout náročnější grafické programy, případně hraní počítačových her. Vykazují dlouhou životnost, což ocení každý začínající podnikatel, jemuž se nechce vydávat hned tolik financí za nákup nového přístroje.