Vybavte si svou prodejnu či sklad kvalitními regály na míru

Jste-li vlastníkem obchodu nebo skladu, jistě víte, že je důležité ho dobře vybavit. Vhodné regály dodají obchodům moderní vzhled a regály do skladu prakticky poslouží k uskladnění vašich produktů.

Jaké regály vybrat do prodejny?

Pokud se jedná o vybavení obchodu, je nezbytné, aby i regály působily moderně a reprezentativně. Firma Eu – Regály, která je na našem trhu již od roku 1997 a vybavila řadu prodejen a hypermarketů po celé České republice, nabízí kvalitní kovové univerzální regály do obchodu, které jsou ideální do malých, středních i větších prodejen.

Montáž těchto euro regálů je velmi jednoduchá a dovoluje i variabilní řešení. Pokud se rozhodnete jejich konfiguraci změnit, snadno je přestavíte do nové podoby. Součástí regálových systémů mohou být i různé háčky, vitríny a jiné doplňky.

Profesionální skladování

Regály do skladu jsou velice stabilní a pevné, konstruované tak, aby unesly i těžké předměty. Na jednu polici můžete naložit až 250 kg zátěže a celý regálový sloupec unese 1 700 kg.

Jedná se o euro regály ASPR, které jsou bezšroubové a jednotlivé díly sestavy do sebe jednoduše zapadnou. Výška podlaží v regálu se dá snadno regulovat podle vašich potřeb.

Pro vybavení skladu je důležité, aby se regály mohly řadit vedle sebe do dlouhých sestav a mohl se libovolně měnit počet polic v regálu nad sebou, což právě kovové euro regály umožňují.

Vytvořte si vlastní regálové systémy pomocí konfigurátoru

Každý sklad i prodejna má svá specifika, jinou velikost a uspořádání. Ideální potom je zvolit si regály na míru. Na stránce www.eshop.eu-regaly.cz najdete šikovný konfigurátor, který vám umožní sestavit si vlastní typ regálů. Jeho součástí je náhled, jak bude regál vypadat, a také cena. Jsou-li vaše požadavky speciální, obrátit se můžete rovnou na odborníky, kteří vám složitější sestavy regálů navrhnou a spočítají sami.