Uvažujete o pořízení nového kola? Elektrokolo může být i hezkým vánočním dárkem

Cyklistika je mezi lidmi velmi rozšířeným sportem, kterému se věnují ve svém volném čase. Na výlet na kolech vyjíždějí rodiny s dětmi i parta přátel. Je to činnost, která posiluje kondici a utužuje lidské vztahy. Není nad to, když se svými blízkými sdílíte stejné zážitky. Jestliže nevíte, jaké kolo si vybrat, pokusíme se vám poradit.

elektrokola

S elektrokolem toho ujedete více

S přibývajícím věkem obvykle ubývá sil. Je dobré zůstat fyzicky fit, k čemuž nemalou měrou přispívá sportování. Cyklistika je ideálním pohybovou aktivitou i pro starší osoby. Dnes už se nemusejí dřít na klasickém kole, ale mohou si pořídit elektrokolo. Crussis je oblíbený český výrobce, jenž se do povědomí zákazníků poprvé dostal v roce 2012. Jeho elektrokola patří v tuzemsku mezi špičku a ve své kategorii prakticky nemají konkurenci.

S elektrokolem se vám bude jezdit lehčeji, ujedete více kilometrů a vyjedete i do kopců, což s klasickým kolem moc nešlo. Určitou nevýhodou elektrokola může být jeho vyšší hmotnost, s čímž se pojí horší manipulace s ním. Ale na všechno si lze zvyknout. Dále je třeba počítat s tím, že elektrokolo má na jedno nabití určitý dojezd.

Kola GT ocení zejména závodníci

Kdo rád na kole závodí, ať už profesionálně nebo na amatérské úrovni, potřebuje mít k dispozici vhodný bicykl. Zde se nabízejí kola GT, která pro závodění jako dělaná. V nabídce obchodů se setkáte s celoodpruženými stejně jako s pevnými horskými GT koly. Můžete si mezi nimi vybrat kolo do terénu, na dojíždění do svého zaměstnání i na celodenní výlet na horách či cyklostezkách. Stojí za to si pořídit lehký hliníkový nebo karbonový rám, díky kterému je kolo poměrně lehké. Tato kola se vyrábějí v různých velikostech, jistě si mezi nimi vyberete takové, které vám bude zcela vyhovovat.

foto: https://www.ramala.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.