Vše pro spokojené miminko

Každý rodič chce pro své dítko to nejlepší, a to od prvního dne narození. I když to může vypadat, že v prvních měsících života dítě prakticky nic nepotřebuje, opak je pravdou. Už když nosíme miminko v bříšku, plánujeme výbavičku včetně doplňků a potřeb pro koupání nebo krmení. Rodič se totiž ani nenaděje a dítko už sahá do misky pro jídlo, popřípadě trénuje první krůčky životem.

bryndák

Chytré online nákupy

Jakmile se doma pohodlně usadíte, můžete sledovat na internetu pestrý výběr zboží pro nejmenší členy rodiny. Velmi žádaná je například deka pro miminko, základní kousek do kočárku, postýlky i autosedačky. Bavlněná deka je maximálně využitelná, slibuje dlouhé roky spokojeného užívání, a navíc dítko pořádně zahřeje. Nabízí se též alternativa v podobě bambusové deky, ta rychle schne a je maximálně příjemná na dotek. Kvalitní deky vydrží časté praní i sušení a uchovají si svou barvu. Nejmenší miminka se budou skvěle cítit v měkkých a poddajných zavinovačkách, batolata pak ocení spací pytle v rafinovaném střihu pro bezstarostný pohyb nohou. Jako parádní dárek pro novopečené rodiče se pak hodí třeba hnízdečka z vysoce kvalitních anti alergenních materiálů v noblesních barvách a vzorech.

Správné stravování je základ do života

Stále více rodičů praktikuje u malých, začínajících strávníků metodu BLW. Jídlo si dítě vybírá samo, nicméně hlavní slovo u výběru potravin stále zůstává na rodičích. Díky tomu nemusí být první příkrmy pouze kaše. Metoda BLW praktikuje krmení ručičkama, objevování potravin a testování chutí. Nelze jednoznačně říct, kdy je nejlepší čas s touto metodou začít. Každý kojenec je originál, proto sledujte jeho zájem o jídlo, touhu poznávat chutě a objevovat konzistence. Tato metoda je populární v celém světě. Přináší s sebou ovšem mnohdy špinavé ručičky a pobryndané oblečení. V ten moment nastupuje bryndák s rukávy, který vám ušetří čištění skvrn.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dětské zboží a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.