Ušetřete za energii díky změně dodavatele

Elektrická energie a plyn patří neoddělitelně do našich současných životů. Pomáhají nám udělat život jednodušší a zábavnější. Nepříjemným faktem zůstává, že částky za poskytování elektřiny a plynu se neustále zvyšují, což nikoho netěší. 

Dodavatelé a rozdílné ceny

Rodinný rozpočet můžete vylepšit dobrým plánováním. Už jste slyšeli o možnostech změny dodavatele, protože ten vám nabídne mnohem lepší ceny? Nejde o žádné drobné, ale většinou se jedná o úsporu až několika tisíců ročně. Levný plyn a elektřina jsou stále aktuálním tématem, o které se nezajímají jen velké firmy, ale také rodiny a jednotlivci. Nikomu není příjemné, když má předepsané, kolik ho odběry budou stát a od koho budou realizované. Říkáte si, že vás se to stoprocentně netýká. Nejspíš se mýlíte, jelikož výhodné ceny čekají na každého, úplně stačí se rozhodnout a učinit několik kroků ke změně. Jistě vás bude zajímat, že skupina EP Infrastructure dovede konkurovat jiným poskytovatelům na trhu s energiemi. Zákazníci získají nabídku minimálně stejné, ale většinou nižší ceny za odběry. Levná elektřina však neznamená, že byste byli ochuzeni o některé služby. Naopak! Počítejte se vstřícnou komunikací, s milým přístupem, klidným a rychlým jednáním. Nepřijdete ani o kvalitní zákaznický servis. Náhle vzniklé problémy se vyřeší a projednají ve velmi krátké době. 

Jednoduchá cesta k novému dodavateli

Přestup k novému dodavateli uskutečníte zcela snadno na https://www.epet.cz/, kde vyplníte jednoduchý formulář. Zmíníte základní údaje o spotřebě na vašem odběrném místě. Ve velmi krátkém čase vám dorazí nabídka na míru včetně návrhu smlouvy. Stačí odsouhlasit, podepsat a udělit plnou moc, aby mohlo proběhnout jednání v zastoupení u vašeho dosavadního dodavatele. Rozhodně se nebojte, že vás nemile překvapí aktivační poplatky, jelikož se žádné nevyžadují.