Vaši party už počasí nezmaří

Jen si to představte, jak máte připravenou zahradní oslavu, nachystanou hudbu, objednané jídlo i vymyšlené drinky, jež chcete podávat svým hostům, a najednou, v tom nejméně vhodném okamžiku, začne pršet nebo přehnaně foukat. A všechny přípravy jsou tatam. Připravte se důsledně, a i když počasí ovlivnit nemůžete, smíte si svou oslavu či setkání pojistit.

Vyberte si svůj stylový party stan

Party stan vás nadchne mnoha plusy, jež slibují dlouhodobé využití během celého roku. Díky ocelové a hliníkové konstrukci máte jistotu stability i garantovanou montáž a následnou demontáž během pár minut. V nabídce seženete hned několik barevných řešení v atraktivních odstínech, přičemž je podle nálady můžete kombinovat. Mobilní party stany jsou přenosné a jsou ideální jako ochrana před deštěm, větrem a stejně tak horkými slunečnými paprsky v hlavní letní sezóně. Díky různým rozměrům jsou party stany přizpůsobeny pro rodinnou sešlost i větší skupinu lidí. Nepromokavé střešní plachty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly potřebnou údržbu a zároveň chránily před sluníčkem i sněhem. Party stany jsou v posledních letech velmi atraktivní pro svatby v přírodě pod širým nebem na vašem oblíbeném místě.

Party stany pro firmy jako skvělá reklama       

Firma toužící po zviditelnění má možnost pořídit reklamní stánek v různých barvách i velikostech a zajistit si potisk dle vlastních představ. U reklamních stánků na vás čeká rychlá montáž i demontáž a fantastické ceny stanů, s nimiž budete nejen vidět, ale zároveň je využijete při mnoha příležitostech. Prodejní stánek najde uplatnění u farmářů, prodejců i umělců, protože kromě minimální údržby a snadné montáže vyniká přenosností a skladností a též dokonale nepromokavou plachtou. Vyberte si optimální velikost a nakupujte online, můžete významně ušetřit, popřípadě zviditelnit jméno své společnosti jednoduchým, zato účinným způsobem.