Udělejte si radost dřevěnými hodinkami

Dá se tvrdit, že člověk a dřevo tvoří nerozlučitelný pár. Jen si představte, kolik lidí by mohlo tvrdit, že si nikdy v životě nesáhli na nic dřevěného? Vždy se najde nějaký plot, vařečka, skříňka, židle nebo módní doplněk.

Cesta náramkových hodinek

Vezměte si dřevěné hodinky, připevníte si je přímo k tělu a ihned pocítíte jistou souhru. Dostanou vás nejen svou lehkostí, ale také originálním designem. První náramkové hodinky vznikly v roce 1904 pro francouzského letce. Ihned se staly oblíbenými a dosavadní kapesní se již nezdály tak praktické. K hlavnímu rozvoji však došlo až během první světové války. Připevnění na zápěstí pomocí pásku znamenalo větší pohodlí pro každého majitele. Náramky a řemínky zhotovené nejčastěji z plastu, textilií, kovu či kůže se daly často i délkově nastavit.

Ozdoba i praktická pomůcka

Možná si říkáte, kdo by dnes nosil hodinky, když čas ukazuje každý mobilní telefon a jiné technologické vychytávky. Dřevěné hodinky pánské a dámské patří mezi aktuální trendy. Nejde jen o ukazatel přesného času, ale o vynikající šperk. Zvláště dřevěné hodinky dámské využijete k doplnění různého druhu oblečení. Vždyť ženy se velice rády ukazují s něčím extra, ale současně se zachováním jisté přirozenosti. V módě právě kralují přírodní styly, sladit ekologický materiál hodinek tudíž nečiní žádný problém. Jestliže si potrpíte na poctivou ruční výrobu, zvolte značku BOBO BIRD, která nezklame nabídkou analogových hodinek s ciferníky bez i s čísly. Na výběr máte provedení z teakových, ebenových, bambusových a javorových dřev. DreveneHodinky.eu vám odhalí modely v kombinaci s pravou kůží. K hlavním přednostem patří měkkost a nízká hmotnost. Stačí si je připnout na ruku a okamžitě se dostaví příjemné pocity. Perfektně sednou všem věkovým kategoriím a jen tak se nedostanou do neoblíbených dárků.