Termo oblečení nové generace

Milovníci venkovních aktivit se neradi vzdávají svých koníčků s příchodem prvních mrazíků. Proto možná i vy ve vyhřátém autě litujete cyklistu, kterému podle mínění musí být ukrutná zima. Také si říkáte, jací se najdou blázni jezdící na motorkách v dešti nebo při mínusových teplotách? Můžeme vás uklidnit, tito otužilci jsou v teple díky perfektnímu funkčnímu prádlu. Dokáže totiž zahřát, odvést pot od těla a zároveň nepropustit chlad. Sportu se už nemusíte bát ani v zimě!

Prádlo musí na těle sedět

Termo prádlo funguje jako první vrstva oblečení pro běžce, cyklisty i motoristy. Investujete-li do kvalitního zboží, budete v suchu i teple prakticky kdykoliv. Nepřekvapí vás déšť, sníh ani nepříjemný vítr. Svoje funkční prádlo sbalte na hory, do přírody, na lyže i kolo. Vždy vám pomůže odvést pot od pokožky a zároveň nepropustit chlad k tělu. Speciální high-tech technologie i použité materiály slibují vždy maximální komfort. Jestliže nechcete ani nepříjemný pot cítit nebo nechat množit v oblečení, zvolte prádlo vysoké kvality s použitím antibakteriálního polyesterového vlákna s molekulami stříbra. To dokáže účelně eliminovat bakterie vyvolávající zápach. Funkční vlastnosti oceníte zejména u ponožek. Detailně zpracované termo ponožky pořídíte v několika barevných variantách a kombinacích v dámském, pánském i dětském provedení. Nezapomínejte na pravidelné praní a údržbu spodního oblečení, aby vám co nejdéle vydrželo a správně plnilo svou funkci.

Moderní vzhled a sportovní střih

Nezapomínejte, že spodní oblečení musí přiléhat na tělo, a proto svou velikost důkladně vybírejte. V nabídce najdete zajímavý design barevných triček s krátkým i dlouhým rukávem vhodným zejména do zimního období. Rovněž se zaměřte na doplňky, které nechají vaše uši, čelo i ruce v teple po celou zimní sezónu. Ovšem prádlo tohoto typu využijete po celý rok nejen ke sportovním účelům. Vášnivým motorkářům stačí obléct jejich oblíbenou bundu a spodní oblečení zastane funkci termo vložky.