Trend jménem plastická chirurgie. Které jsou ty nejčastější operace?

Poslední dobou po celém světě probíhá boom jménem plastické operace. Využívají jej zejména ženy, které si díky plastické operaci mohou zvýšit sebevědomí a cítit se více atraktivně pro okolí a především samy pro sebe. Plastická chirurgie vám dokáže pomoci téměř s každým problémem. Které plastické operace se ale řadí mezi ty nejčastější?

Plastika obličeje

Ať už jsou to povislá oční víčka, úprava nosu, plastika uší, nebo lifting obličeje či krku, plastika obličeje je velmi vyhledávanou plastickou operací. Plastika obličeje zahrnuje však také zvětšování rtů. Nejedná se však o klasickou injekční metodu, ale o chirurgické zvětšení rtů, které se provádí z vnitřní strany rtů. Tato metoda zajišťuje absenci jizev po zvětšování rtů.

Plastika prsou

Nejčastější plastickou operací je určitě plastika prsou. Jistě jste slyšeli o plastice prsou pomocí silikonových implantátů. Tato metoda však není jedinou metodou, kterou si můžete nechat ňadra zvětšit. Plastika prsou zahrnuje také metodu s názvem autoaugmentace, která vaše ňadra zvětší pomocí vlastního tělního tuku. Plastika prsou je využívaná také u žen, které mají povislá prsa v důsledku kojení nebo věku. Možná vás překvapí, že plastiku prsou využívají i muži, které trápí zvětšená prsní žláza.

Plastika břicha

Pokud máte větší bříško a vyzkoušeli jste snad vše od sportu po různé hubnoucí kůry, může pro vás být plastika břicha vhodnou cestou. Plastiku břicha podstupují třeba ženy, které se trápí povislým bříškem po těhotenství či rychlém zhubnutí, kdy jim na bříšku zůstala povislá kůže. Plastika břicha slibuje zploštění břicha odstraněním přebytečného tuku a kůže a zpevnění svalů břišní stěny. Díky tomu získáte hezky ploché bříško bez povislé kůže. Plastika břicha ženám velmi pomáhá cítit se atraktivnější a spokojenější se svým tělem.

Plastické operace přináší řešení, které povede k vaší větší spokojenosti. Vždy však s odborníky dobře projednejte, zda je pro vás daná plastická operace vhodná.