Termolis a jeho praktické využití

Každý den se setkáváme s různým druhem potisků. Ráno, když si uděláte kávu do svého oblíbeného hrníčku, který vám svým potiskem přeje hezký den. Odpoledne, když si oblékáte na sportovní utkání tričko s emblémem vašeho týmu. Večer, když s dětmi skládáte puzzle s obrázkem z vaší dovolené. Tyto předměty jsou vytvořeny právě termotransferovými lisy.

Rozjeďte svůj obchod s 3D sublimací

Vánoční přání, originální trika nebo žertovné hrnky jsou a budou stále populární. Proto je dobrý nápad být tím, kdo lidem výrobu těchto předmětů poskytne. Abyste se stali obchodníkem, který vytiskne cokoli a kamkoli, stačí vám jediné. Kvalitní sublimačná tlač nebo termolis. Tyto vysoko technologické stroje vám umožní vyrobit nespočet reklamních předmětů a dárků. Například termotransferový lis 3D je určen k potisku telefonních krytů, talířů, dlaždic a jiných atypických předmětů. S touto zhruba 20kg krabičkou můžete vydělat skutečné peníze na tiskařském trhu.

Jak to funguje

Úžasné na těchto tiskárnách je, že nepotřebujete žádné extra školení pro jejich obsluhu. Ovládání je intuitivní a vše vám usnadní hodnoty zobrazené na LCD displeji. Podrobnosti o nastavení tiskárny najdete v návodu. Termolis se tedy naučíte obsluhovat velice rychle. Pro perfektní přenos obrázku na transfer (potiskový materiál) je dobré zjistit si, na jakém principu termolisy fungují. Transformace obrázku či textu probíhá za vysokých teplot a během určitého času. V nastavení těchto hodnot se proto řiďte použitým transferem. Předloha může být vytištěna v laserové tiskárně nebo použijte folií flex a flock. V obchodech, kde zakoupíte tiskařskou mašinu, lis, dostanete bez starostí i všechny potřebné komponenty a doplňkové produkty.

Termolis si na sebe vydělá už za pár měsíců

Jestli jste během čtení začali přemýšlet o možnosti podnikat v této sféře, jistě vás zajímá finanční investice. Automatické lisy i 3D termotransfery se pohybují řádově od deseti do třiceti tisíc. S dobrou propagací vašich služeb se vám vrátí investice už během několika prvních zakázek.