Softshell jako základ sportovního šatníku

Ať už patříte mezi aktivní sportovce nebo si prostě jen jednou za čas vyrazíte na hory, k vodě a do přírody, nesmí vám ve skříni chybět vhodné oblečení. V riflích se nebudete cítit zcela komfortně při výšlapu, stejně jako při delších túrách obouváte místo klasických tenisek zpevněné pohorky. Neméně podstatná je svrchní vrstva oblečení, bund, vesta či větrovka.

Hřejivý a zároveň moderní materiál

Softshellová bunda vám na první pohled učaruje svým provedením. Materiál je vhodný prakticky do jakéhokoliv počasí, a oceníte ho tak během nevyzpytatelného jarního či podzimního počasí. Zároveň je softshell bunda prodyšná, nepromokavá a větruvzdorná, což nabízí minimum ostatních materiálů. Přitom investice do nové bundy nemusí být nijak závratná. Softshellová bunda dámská se dá pořídit online z pohodlí domova v mnoha velikostech, barevných provedeních i lichotivých střizích. Inovativní materiál v kombinaci s kvalitní impregnací odpuzuje nečistoty a vodu, a stane se tak nepostradatelnou výbavou každé rekreační i aktivní sportovkyně. Kromě bundy lze pořídit také kalhot, bundy, kraťasy, vesty či delší kabátky.

Navrženo pro pány

Pokud mezi vaše koníčky patří cyklistika, turistika, vodáctví či vysokohorské výšlapy, je softshellová bunda pánská ideální volbou. Je totiž dobře skladná, zároveň velmi pevná, odolná a přitom se vyznačuje nízkou hmotností. Důležitým faktem je i to, že vás dokáže zahřát během celého roku a nabídnout ochranu před náročnými povětrnostními podmínkami. Přední výrobci si uvědomují, jak je důležité skloubit nadčasový design a funkční prvky v kvalitní produkt, a proto kromě dámské módy myslí rovněž na pány a nabízí jim celou škálu sortimentu ze softshellu. Budete nadšeni kvalitou zpracování, zajímavě řešenými detaily i praktickými doplňky, jakou jsou kapsy, kapuce či vnitřní kapsička.