Na motorku s dobrým příslušenstvím

Jaro se už zase hrdě hlásí o slovo, což především znamená výletování všeho druhu. Motorkáři patří k prvním, kteří se začínají objevovat na silnicích a plně si užívají jízd na silnicích, aby se dostali na nejrůznější srazy a za přírodními či kulturními památkami.

Příslušenství pro vaše motorky

Na motorku se mnohdy musí připevnit dost věcí, aby nic nechybělo během delších vyjížděk. Motokufry Givi se dodávají v několika systémech. Na vás je, abyste si vybrali ten nejvíce vyhovující. Systém MONOLOCK zahrnuje kufr společně s montážní plotnou. Takto se využije na endura, skútry a na motorky, kterým nechybí originální nosič. Pakliže nemáte nosič, sežeňte si Monorack s plotnou MM nebo M5M. Po konstrukční stránce náleží tyto kufry na motorku k méně tuhým s nosností do tří kilogramů. Použití je pouze jako horní kufr. Moto kufry se systémem MONOKEY se dodávají bez nosiče v robustní konstrukci a s nosností deseti kilogramů. Používají se jako boční, horní i trubkové boční. Lze si na ně opatřit i rozmanité příslušenství, mezi jiným brzdová světla, opěrky, lakovaná víka, nosiče na horní víko apod. Nové druhy se zhotovují z plastu a obsahují hliníková víka, aby se zajistila vyšší odolnost.

Praktické brašny na motorku

Dáváte si neradi kufry na motorku? Potom vyzkoušejte něco z obsáhlé nabídky textilních zavazadel. Vybírat můžete moto brašny k umístění na nádrž, na sedlo nebo boční provedení. Nechybí ani ledvinky, taštičky na nohu, dokladovky či vodotěsná zavazadla. Pokud si pořizujete boční brašny na motorku, vyzkoušejte použít podpěry, aby bylo uchycení stabilnější. V tomto případě záleží na druhu motocyklu a roku výroby. Umístění je například do padacích rámů, kam se připevní pomocí suchého zipu na výrobku. K dispozici je také zajímavá nabídka modelů pro spolujezdce, které se připevňují popruhy.