Sny o zlatě v realitě

Jak dobře investovat v dnešní nejisté době? Spousta postupů, které ještě nedávno fungovaly, tak najednou je jejich jistota značně oslabena. Zlato vám však zaručuje trvalou hodnotu, výkupní ceny se neustále pohybují ve vysokých sumách. 

Garance ryzosti u investičního zlata

Nikdo neví, co se stane za deset let, může dojít k úplnému převratu na finančním trhu. Váš sen o zlatě proměňte ve skutečnost, protože dnes skutečně můžete nakoupit zlaté cihličky, slitky nebo mince a tím si uchovat hodnotu vloženou do zlata. Jde o mobilní kousky a prakticky nezničitelné. Hodnota neklesne ani po nenadálém požáru nebo po povodni. Investiční zlato zabezpečí vás majetek a nemusíte se bát si nechat poradit od odborníků, které naleznete v Obecním domě. Vybírat můžete z obsáhlé palety dostupných cihliček, přičemž na webu zlate-mince.cz najdete výkupní i prodejní ceny zlatých slitků, které se denně aktualizují. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. Na našem trhu převládají švýcarské rafinérie, ale i jiné zahraniční si nestěžují na poptávku. Ceny jsou dlouhodobě výhodné, proto by bylo škoda nevyužít této situace. Navíc se garantuje ryzost u všech pořízených kousků. 

Bezpečná investice do zlatého kovu

Pavel Trtík, ředitel společnosti Zlaté mince, říká, že zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu se s jejich pomocí distribuují již sedmnáct let. Během let existence se na firmu obrátilo okolo šedesáti tisíc zákazníků, kteří se pravidelně vracejí k nákupům, aby doplnili své soukromé sbírky. Zlato se dováží rovnou ze zahraničí, a to od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Samozřejmostí jsou jistota ryzosti a původu. Nákup zlatých slitků je osvobozen od placení DPH, jde tedy o určitou konkurenční výhodu v porovnání s nakupováním obrazů, starožitností nebo diamantů.