Jak vybrat správnou vůni?

Každý člověk má svou specifickou, přirozenou vůni, která je pro některé přitažlivá, pro jiné zase nepříjemná. Koho ovšem trápí nepříjemný zápach potu, hledá často útěchu v různých deodorantech. Kromě své vlastní vůně si však můžete dopřát i zážitek z luxusních parfémů od předních výrobců. Vůně z celého světa se mohou snoubit v jediném designovém flakonu, záleží pouze na vás, jaké vůni dáváte přednost a pro jakou příležitost parfém hledáte.

Online parfémy za fantastické ceny

Máte pocit, že prodej parfémů nemůže probíhat online? Už dávno nemusíte chodit do parfumerií a obchodů s vůněmi. Parfumerie s detailním složením každé jedné vůně vám nabídne dokonalou představu o výsledné vůni, stejně jako vám parfém přidělí do příslušného typu vůně. Základem každého parfému jsou tři hlavní části, vždy podle toho, kdy a jak se jednotlivé kombinace vůní uvolňují. Vysoké tóny najdete v hlavě parfému. Dalo by se říci, že vůně obsažené v hlavě jsou tím prvním, co ucítíte, když si parfém na sebe stříknete. Voní okolo dvou až tří hodin, podle kvality parfému. Po odeznění hlavy se do popředí dostanou střední tóny neboli srdce parfému. Trojici částí uzavírá základ parfému, jinak též nízké tóny uvolňující se pozvolna, zpravidla okolo tří až čtyř hodin. Najdou se ale i takové parfémy, jejichž výdrž trvá desítky hodin.

prodej parfémů

Základní dělení pro velký úspěch

Určitě nemusíte být znalec vůní, abyste obdarovanou osobu potěšili vhodným výběrem. Držte se základního dělení na květinové, citrusové, orientální, chyprové, kožené a dřevité vůně. Každá z nich má svou základnu fanoušků a milovníků. Potřebujete i vy vybrat dokonalý parfém k významnému dni své partnerce, k výročí pro manžela, mamince pod stromeček nebo kamarádce, která miluje sport? Inspirujte se předními výrobci a nakupujte pohodlně online s dodáním až domů. Váš voňavý balíček tak stihnete předat včas a navíc významně ušetříte!