Půjčovna dodávek v krátkém termínu

Stane se, že najednou potřebujete větší vozidlo, ať už jste fyzická osoba nebo firma. Nárazové potřeby není nutné řešit koupí vybraného vozu, ale stačí si rychle zajistit pronájem. 

Pronájem dodávky kdykoliv

Většina lidí vlastní osobní automobil, se kterým však nepřestěhujete například nábytek, piano, psí boudu nebo jiné předměty o větším objemu. K přestěhování můžete vyzkoušet pronájem dodávek v Ostravě, který funguje naprosto rychle a spolehlivě. Půjčení a vrácení probíhá v kteroukoliv denní nebo noční hodinu, což je výhodné i pro urgentní případy. Vozový park nabízí dodávky mnoha velikostí, vybrat si můžete ten nejvhodnější model pro momentální účely. K pronájmu jsou k dispozici jak klasické vozy, tak speciální nástavby. Rezervace je velmi snadná, stačí si vybrat rozměr a typ vyhovující dodávky a vyplnit rezervační formulář online. Ověří se také dostupnost vámi zvoleného auta. Lze si prohlédnout rozměry nabízených dodávek pro lepší orientaci. Pronájem se sjednává krátkodobě i dlouhodobě. K provozu vám stačí řidičské oprávnění skupiny B, protože všechna vozidla spadají do kategorie do 3,5 tuny. 

Půjčovna dodávek bez kauce v hotovosti

Půjčíte si vozidlo, ale nevyžaduje se placení kauce v hotovosti. Van2Go dále nabízí denní limit pro kilometry zdarma. Auta jsou k dispozici neustále, tedy sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně. Půjčuje se už od jedné hodiny. Vozidlo si půjčíte a vrátíte kdykoliv chcete, na místě, které jste si předem zvolili. Vozům nechybí pojištění. V případě, že způsobíte pojistnou událost, zodpovídáte za ni jen do výše spoluúčasti. Rezervační systém umožňuje i zobrazení konečné ceny, kde nejsou žádné skryté poplatky. Online způsob rezervace je velmi rychlý, snadný a přehledný. Bez problémů se v něm vyzná každý, kdo si přeje dostat brzy dodávku. Cenové sazby se pohybují od 890 Kč na den.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto, Bydlení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.