Přípravy na zimu odstartovány!

I když to venku na brzký příchod zimy nevypadá, léto se rychle přehoupne v babí léto, podzim a s prvními mrazíky budeme pomalu zatápět v kamnech či krbech. Ať už doma máte kotel na tuhá paliva, krbová kamna anebo chcete výrazně ušetřit za topení plynem či elektřinou, volba ekologičtějšího paliva se projeví na vaší peněžence a zároveň i delší zásobě tepelného zdroje. Jenže víte, jaké brikety vybrat?

Nakupujte chytře online

Právem velmi populární jsou uhelné brikety vhodné na zatápění i topení a následně udržování žáru během noci. Zatápění pomocí hnědouhelných briket oceníte, protože se jedná o jednoduchý a jistý způsob vytvoření tepla. Topit briketami se vyplatí všude tam, kde si chcete užít plnou sílu výhřevnosti. Během topení stačí prohrabávat uhlíky, respektive popel. Nezapomínejte na to, že zajištění přísunu vzduchu je pro kvalitní a dlouhotrvající topení zásadní. Hledáte-li brikety pro udržování žáru během noci, stačí přiložit pár uhelných briket a nastavit vzduchové šoupátko do správné polohy. Pokud vás oslovily uhelné brikety jako zdroj tepla, využijte parádní mimosezónní akce a nakupujte s dopravou zdarma a to v rámci celé České republiky. Volte z jakostních značek, mezi nimiž nechybí žádané lužické brikety nebo hnědouhelné brikety lisované ze suchého hnědého uhlí. Součástí briket nejsou žádná pojiva. Garantují to rovněž pravidelné kontroly v laboratořích.

Pevné palivo s maximální výhřevností

Kdo si chce zajistit dlouhotrvající a rovnoměrné hoření, ocení kvality pevného paliva. Cena odpovídá kvalitě zpracování a díky přehlednému internetovému obchodu můžete nakupovat z pohodlí domova a připravit se na zimní měsíce náležitě dopředu. Odborníci doporučují palivo do kotlů a krbových kamen kupovat nejlépe v mimosezónním období, tedy od května až do července, kdy jsou ceny výrazně sníženy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.