Podzim v metalovém stylu

I když je festivalová hlavní sezóna všech příznivců a fanoušků tohoto těžkého a depresivního žánru téměř u konce, chladnější počasí přímo nahrává metalovým a gotickým kouskům. Zahalte se do černého!

Ve znamení tvrdé hudby

Každý správný vyznavač metalu potřebuje odpovídající oblečení, které ho jasně odliší od ostatních. Naštěstí je na výběr mnohem více kousků oblečení než jen metalová trička oblíbených kapel. Základ je ovšem jasně daný – čím více černé, tím lépe! Šatník tak můžete vybavit mikinou s velkou kapucí, tričky s fantasy motivy či těžkými šněrovacími botami. Také dámy mají na výběr nepřeberné množství nejrůznějšího oblečení. Záleží jen na tom, do jakého stylu jej chcete sladit. Chcete být svůdná a rafinovaná v gotickém korzetu se šněrovacími legínami? Vsázíte na čistou eleganci viktoriánské módy plnou krajek, sukní a sak? Nebo vás lákají pohodlné gotické šaty s podkolenkami? Výběr je čistě na vás – stačí popustit uzdu své fantazii.

Originalita ruku v ruce s ekologií

Pokud chcete nosit zcela jedinečné kousky oblečení a zároveň mít dobrý pocit, že se chováte ohleduplně k planetě Zemi, neměla by vám uniknout značka Spiral Direct. Ta pod záštitou společnosti Dedoles.cz podporuje ekologický koncept, kdy při výrobě oblečení není žádným způsobem znečišťováno životní prostředí. Zatímco mnohé velké firmy či nadnárodní korporace ekologickou stránku výroby příliš neřeší, Dedoles podporou malých lokálních firem předchází vypouštění chemikálií do vody, zbytečnému množství odpadu či zamoření přírody plasty. Vzhledem k tomu, že se nejedná o průmyslovou výrobu, každý kousek metalového oblečení je vysoce kvalitní originál, který vám bude léta věrně sloužit. Udělejte tedy dobrou věc! Zakoupením jakéhokoliv výrobku si totiž odnesete nejenom stylový a jedinečný kousek oblečení, ale také skvělý pocit z toho, že podporujete pouze firmy, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí.

A co vy? Chcete vypadat skvěle a zároveň udělat maximum pro to, aby si naši planetu mohly plně užívat i vaše děti? Podporujte firmy, které myslí ekologicky!