Na 100% masových konzervách si váš pes určitě pochutná

Máte doma psa? Pak asi víte, jaké jsou každodenní starosti o to, abyste ho měli čím nakrmit. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Na současném trhu je sice dostatek různých krmiv, ale kdo se v nich má vyznat? Jeden veterinář doporučuje tuto značku, jiný zase tamtu a vašemu psovi zachutná nakonec úplně jiná.

Čerstvá strava BARF

Rozhodli jste se krmit svého psa metodou BARF? Jedná se o krmení zvířete čerstvou stravou, založenou na kvalitních čerstvých potravinách – maso, ovoce, zelenina, kosti, mléčné výrobky. Pokud jste až dosud krmili psa výhradně granulemi a na BARF chcete přejít, abyste předešli nežádoucím účinkům, musíte na to jít opatrně. Některý pes zvládne přechod bez problémů během jednoho dne, jinému to bude trvat podstatně déle. Zvláště psi s citlivým zažíváním potřebují na změnu aspoň pár týdnů.

Masové konzervy pro psy jsou praktické a hned po ruce

Když přijdou volné dny dovolené a vy je trávíte společně se svým psem, pak připravovat mu denně BARF stravu může být problematické. Pro tento případ jsou zcela ideální vysoce kvalitní masové konzervy, které nakoupíte v internetovém obchodě Prymus.cz. Jsou vyrobené ze 100% masa – většinou kuřecího a ihned připravené k podávání. Odpadá vám tak starost o zajištění stravy pro svého psího kamaráda během vašeho volna v cizím prostředí.

Zajímejte se o nové způsoby stravování domácích mazlíčků

I když jste zvyklí svého psa krmit určitým způsobem, není na škodu si občas přečíst nové informace o krmivu a výživě – jaké novinky existují na trhu psích krmiv, které vitamíny můžete svému pejskovi poskytnout, v čem jeho stravování zlepšit a čeho se vyvarovat. Zajímavostí o psí stravě na internetu je spousta, nechte se tedy jimi inspirovat, aby si měl na čem váš domácí mazlíček pochutnat. Odměnou vám bude veselý, zdravý a vitální pes s nádhernou a lesklou srstí.