Partes.cz

Originální náhradní díly jsou poměrně nákladnou položkou. Pakliže chcete ušetřit, ale zároveň se chcete vyhnout neoriginálním dílům, nabízí se jediné řešení, a to již použité originální díly. V České republice se objevila online inzerce náhradních dílů – jediný specializovaný portál svého druhu.

Odborný portál Partes.cz se zaměřuje na inzerci náhradních dílů, a to nových, použitých i repasovaných. V současné době sdružuje nad 250 000 inzerátů na jednom místě a toto číslo se den co den zvyšuje. Náhradní díly už nemusíte vyhledávat na obecných online bazarech, které jsou většinou nepřehledné.

Hledání i prodej náhradních cílů

Chcete koupit či prodat náhradní díl na váš osobní, užitkový či nákladní automobil? Ale nemáte ponětí, kde ho nabízet nebo vyhledávat? Dle slov obchodního ředitele Partes.cz Martina Karvánka je cílem tohoto portálu poskytnout lidem přehlednou inzerci náhradních dílů. Inzerce zahrnuje náhradní díly na osobní a nákladní vozidla, zemědělské a pracovní stroje, návěsy, autobusy, veterány, ba dokonce i letadla a lodě.

Inzeráty jsou rozděleny do přehledných kategorií, tudíž se dají filtrovat dle druhu vozidla a přístroje. Kdežto na obecných inzertních portálech je většinou jen kategorie „náhradní díly“, v níž jsou nasázeny všechny nabídky. Inzeráty je možné seřadit od nejlevnější i od nejdražší nabídky.

Partes.cz – specializovaný portál s náhradními díly

Sami se můžete přesvědčit, jak je vše jednoduché a přehledné. Můžete hledat náhradní díly, jež potřebujete, nebo se rovnou zaregistrovat.

Ať už hledáte levné zrcátko na Škodu Octavii, nový nárazník na Ford Focus, nebo startér na Volkswagen Passat, stačí zhlédnout specializovaný portál Partes.cz. Inzerce náhradních dílů zahrnuje vše na váš automobil a navíc ušetříte nemalé finanční prostředky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.