PEplachty.cz

Zakrývací plachty a stínící sítě nachází uplatnění při mnohých příležitostech doma a na zahradě. Nicméně nejsou plachty jako plachty. Při jejich výběru je žádoucí značná porce opatrnosti. Kvalita, jež ovlivňuje životnost plachty, je první parametr, který byste měli při výběru zhodnotit. V následujících řádcích se podíváme, kde se dají kvalitní plachty a sítě zakoupit.

Velké popularitě se na trhu těší firma Plachty Štěpáník, jejíž historie se začala psát již v roce 1995. Tato společnost si za dobu své existence vybudovala pověst spolehlivého výrobce a dodavatele zakrývacích plachet mnoha variací. Vedle internetového obchodu, který se nachází na stránkách www.peplachty.cz, disponuje také kamennou prodejnou v obci Chvalčov (asi 2 km od Bystřice pod Hostýnem).

Precizní zpracování plachet a sítí

Sortiment zboží zahrnuje zakrývací plachty, vagónové plachty, autoplachty, stínící sítě a reflexní vesty. Firma dále nabízí výrobu plachet na míru, tudíž plachty budou odpovídat vašim požadavkům a splňovat vaše nároky. K výrobě jsou použity nejkvalitnější materiály, například stínící sítě na ploty jsou z prvotřídních PE vláken.

Plachty na míru

Máte-li specifické požadavky na rozměry a úchyty, ideálním řešením je výroba plachty na míru. Společnost Plachty Štěpáník tyto speciální objednávky přijímá a plachty na míru zhotovuje do deseti dnů od podání objednávky. Je možné vyrobit malé plachty, ba dokonce i plachty s rozměrem 20 x 60 metrů (doposud největší plachta, byla v této firmě vyrobena).

Společnost se specializuje také na produkci plachet na bazény, stánky, vozíky, kontejnery, zahradní nábytek, palety či vlečky. Je možné vyhotovit také opláštění pergol. Ať potřebujete jakýkoliv druh zakrývací plachty, firma Plachty Štěpáník vám vždy vyhoví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Průmysl a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.