Pánové, zbystřete!

Stále více mužů, bez ohledu na věk či zaměstnání, pečuje o svůj vzhled. Muži stejně jako ženy vyžadují pravidelnou péči o pleť, vousy a vlasy, a protože v tom historicky nejsou kovaní, jako ženy, obracejí se mnohdy na odborníky, za nimiž stojí precizní a perfektně odvedená práce.  Pro fajnšmekry se nabízí vysoce profesionální kadeřnictví, které znovu otevírá své dveře a těší se na vás!

Pobočka v pražském Zličíně

Barber Shop Praha 5 – Zličín vám učaruje již při vstupu. Čeká na vás příjemné a milé zázemí, kde si svůj čas náležitě užijete. Odpočinek, kvalitní čtení a příjemný personál jsou samozřejmostí. Útočiště pro pány v nákupním centru vyniká též polohou a dostupností. Jednoduše si tady necháte upravit vousy, zastřihnout vlasy či hladce oholit tvář. Nechybí kvalitní whisky a příjemná atmosféra odpovídající filozofii Feng-shuei. A zatímco vy zvažujete, jakou péči si tentokrát vyberete, vaše paní si užije pohodlné nákupy a bude se těšit na váš upravený a precizně střižený vous.

Celý tým kadeřníků v luxusním barber shopu pracuje na tom, abyste se cítili skvěle a kvalita služeb odpovídala perfektní pověsti salonu. Velmi ceněnou službou je možnost objednání se online v předstihu. Zvolíte si střih, holení, barvení i další služby, kam patří třeba peeling obličeje, zábal a masáže a okamžitě budete mít přehled o tom, kolik času bude celá procedura trvat. Podle výběru kadeřníka se vám nabídnou jeho dny a časové možnosti, kdy je k dispozici. Celý proces si tedy řídíte podle svých potřeb, což obzvlášť vytíženým podnikatelům ušetří spoustu času.

Vaše první návštěva?

 Rozhodně upusťte od představy klasických kadeřnictví, jež byla známá svou typickou vůní ondulace, levných krémů a pěn. Tady se pracuje pouze s precizními a zkušenými kadeřníky a vysoce profesionální kosmetikou. Podle druhu služby se můžete těšit na masáž horkým ručníkem, zaholení kontur břitvou či úpravu vousů a kontur okolo uší pro dokonalý vzhled. Jakmile se jednou dostanete do opravdu kvalitního zázemí barber shopu, uvědomíte si, že i vaše image vyžaduje pravidelnou péči a není tedy nic jednoduššího, než se posadit do pohodlného křesla, poslouchat stylovou muziku a užívat si práci profesionála. Proto v ceníkové nabídce nechybí pravidelná údržba co tři týdny, kdy se o vás váš kadeřník postará tak, abyste si uchovali přesný tvar a délku vlasů či vousů. Skvělá zpráva také pro mladší zákazníky, barber shop v Praze – Zličín nabízí rovněž chlapecké střihání.

Skvělý dárek pro partnera

Máte dojem, že váš partner stále nechápe, jak důležitá je pravidelná péče o zevnějšek? Nevíte, jak taktně kolegovi v práci či tatínkovi naznačit, že je potřeba zbavit se nevzhledných chloupků v uších? Neváhejte a vybavte ho praktických voucherem. Barber shop si pro své zákazníky připravil parádní dárkové poukazy na různé služby a můžete si být jisti, že pány zaujme už samotný design. A jakmile jednou otestují služby luxusního kadeřnictví, garantujeme vám, že už nikam jinam chodit nebudou.