Dopřejte si masáž pro tělo, ale i pro duši

Masáž by měla přivést uvolnění nejen pro vaše tělo a ztuhlé svaly, ale také byste při ní měli relaxovat a užít si jen ty příjemné pocity a emoce. Masáže mají spoustu pozitivních účinků a podporují nejen zdraví, ale také zklidňují mysl a dokážou potěšit i duši.

Na masáž se těšte

Ať už si vyberete klasickou, erotickou nebo třeba duchovní tantra masáž, tak si masáž užijte naplno. V ideálním případě se budete cítit jako znovuzrození a budete se těšit na další návštěvu. Dopřejte si profesionální služby a nadstandardní péči, ideálně v masážním salónu.

Co vše masáž dokáže

Kromě harmonizování těla a mysli dokáže masáž podpořit spalování tuků, prokrvuje kůži a vyhlazuje ji. Do těla pak vyplavuje hormon estrogen, který zabraňuje rychlému stárnutí a opotřebení kůže a navíc vyplavuje i hormon štěstí a masáž tak působí jako dotyková a léčebná terapie.

Zdravotní účinky

Z viditelných účinků masáž odstraňuje celulitidu a vyhlazuje strie. Zmírňuje také migrénu a celkově pomáhá zlepšit obranyschopnost lidského těla. Při pravidelné návštěvě si můžete všimnout také lepšího držení těla a naprostého vymizení bolesti svalů a kloubů.

Druhy masáží

V současné době existuje velké množství masáží. Mezi nejoblíbenější patří klasická a relaxační masáž a hned za ní pak erotická a tantra masáž. Při erotické masáži se vůbec nemusíte stydět. Nechte se rozmazlovat a dopřejte si zaslouženou rozkoš, vaše tělo i duše si to opravdu zaslouží.

Na co se zaměřit

Díky erotické a tantra masáži se naučíte milovat sami sebe. Poznejte své tělo pomocí masérky, která ví přesně, kam sáhnout. Naučte se odbourat starosti, povinnosti a dopřejte si alespoň jednou týdně chvilku jen pro sebe. Erotická masáž ve vás otevře lákavý a nový svět a uvidíte, že se najednou začnete víc usmívat. Spokojený a radostný člověk, který má dostatek doteků a rozkoše, je poznat hned na první pohled.

Co se strachem a obavami

Zkuste jednou nechat strach i obavy doma. Řekněte si, že stojí za to žít naplno a vyzkoušet všechno, co vás láká a zajímá. Erotická masáž je tím správným krokem, pokud chcete pochopit svou sexualitu a být šťastnější nejen ve vztazích, ale také ve vlastním těle. Tento druh masáží vám pomůže přijmout sami sebe přesně takové, jací jste. Erotika a nahota jsou dvě naprosto přirozené věci a nikdo se nemusí stydět, za to, co se mu líbí a co má rád.

Další tipy

  • Pokud se stydíte jít na masáž sami, tak s sebou vezměte partnera. Potěšíte tak nejen sebe, ale i svůj protějšek.
  • Vyzkoušet můžete masáž intimních partií, ať už rukama nebo nohama zkušených a profesionálních masérek.
  • Nebojte se v životě zažít něco nového a nechat průchod svým touhám. Tantra vás naučí, jak milovat sebe, své tělo a jak si užít milování naplno.