Pohodlný nákup kvalitních lihovin

Je jedno, jestli plánujete víkendovou party nebo se ve vaší rodině chystá svatba. Žádná taková společenská událost se neobejde bez alkoholických nápojů. A čím víc hostů, tím víc chutí: pro strejdu z Moravy opravdu dobrá slivovice, pro ženské nějaký ten likérek, v létě nesmí chybět rum na mojito. A samozřejmě vodka, ta rozhodně na žádné party nesmí chybět.

I alkohol můžete nakupovat online – má to své výhody

Nemusíte jezdit po marketech, abyste dali dohromady všechno, co máte na nákupním seznamu. Navíc jsou ceny lihovin v e-shopech zpravidla nižší, stejně jak je tomu i u jiného zboží prodávaného online. A jak tak v klidu vybíráte, občas narazíte na něco, co byste opravdu rádi ochutnali. V kamenném obchodě vás nějak nenapadne procházet mezi regály a zjišťovat, co má v nabídce. Víte například jak chutná rum z Filipín? Nebo tequilla přímo z Mexika?

Jestli chcete svým hostům dopřát kvalitní pití nebo něco neobvyklého, zkuste Pana Alfréda. Internetový obchod s tuzemskými i zahraničními destiláty vás zbaví námahy, pohodlně si vyberete a nemusíte se s tím tahat domů.

Dobré a netradiční pití můžete nakoupit i za velkoobchodní ceny

V nabídce najdete, kromě běžného sortimentu jako je vodka, gin a whisky, i slušnou nabídku netradičních likérů a pálenek z Moravy. Jak už jsme vás informovali, existují internetové obchody, které se zaměřují spíš na luxusní značky. Pan Alfréd oproti tomu vsadil na kvalitní pití za rozumné ceny. Dokonce garantuje jeho nejnižší cenu, tak proč to nezkusit.

A když v jeho nabídce najdete něco, co vás opravdu mimořádně osloví, doporučte Pana Alfréda vašemu hospodskému. Může nakupovat za velkoobchodní ceny a lahve mu dovezou až do hospody. A co víc: fakturu může zaplatit do čtrnácti dnů.

P.S. Velkoobchodní cenu dá Pan Alfréd za určitých okolností i vám. Třeba na tu svatbu. Protože, jak říká, drink se musí náležitě vychutnat.